KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetí  Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha 1:je k dispozici... arr3Prodejna v centru města  Srdečně všechny zveme do naší medovníkové prodejny, kde po celý týden nabízíme čerstvé dorty... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 1 088 Kč
Cena pro vás: 729 Kč

Ochutnejte medovníky- poznejte ten rozdíl

Levněji už snad dobré dorty ani sehnat nejde! U nás je vše jednoduché, u nás najdete každý den slevy na dorty a sladkosti s působností hlavní město Praha. Poznejte rozdíl, pravý med a poctivé suroviny, mléko a vejce, žádné náhražky a žádná chemie.

Nabízíme originální a luxusní dorty vlastní výroby z kvalitních a čerstvých surovin bez umělých náhražek, rostlinných a ztužených tuků. U nás je vždy něco dobrého, po ruce se vždy najde AKCE a SLEVY pro Pražáky! Kvalita za báječné ceny, internetový prodej dortů, Dorty a sladkosti Praha. Jste podnikatel a provozujete v Praze gastro provoz, restauraci, kavárnu, cukrárnu, kantýnu, čajovnu, maloobchodní prodejnu, bar, pizzerii, prodejnu lahůdek apod? Naše kvalitní medovníky, medové dorty jsou vhodný doplněk pro Vás! Máte zájem o dodávky? Zaregistrujte se u nás pro zvýhodněné ceny, vše pošleme na vaši firemní adresu provozovny. Prosíme kontaktujte nás! Jste - li koncový zákazník - můžete také všechny naše medové dorty nakoupit u nás online a osobně vyzvednout na výdejním místě našeho partnera v centru Prahy. Pořádáte oslavu? Jednotlivé dorty a kusový prodej kupte zde také přímo v našem eshopu. Ochutnejte medovník -poznáte ten rozdíl. V Praze vám vše přivezeme až na stůl. Servis je připraven pro každého. Rozvozy do firem, nákup do domu, výdejní místa v Praze, partnery najdete po celé ČR, pošleme balené potraviny i k vám do domu po celé ČR. Postup při nákupu - provedeme vás rychle, kdo si neporadí, může volat a vše zařídíme za Vás. Dorty a medovníky do domu, výhodné ceny přímo z výroby. Všechny námi nabízené dorty jsou přímo z pekárny dortů Praha, každý dort nese jeho vlastní označení a logo výrobce, je balen do jejich vlastní originál krabičky, podle velikosti a možnost výrobce, kterou prodávají nemůže ovlivnit. Na všech krabičkách je však vždy uveden přesný název výrobku, jeho obsah, váha, rozměr. Změna cen vyhrazena, změna balení na produktové kartě možná, foto všech dortů a produktů je ilustrační. Po předání, převzetí na obal nelze brát reklamace. Reklamace na kvalitu čerstvých výrobků je max. do 24 hodin po předání- převzetí. Smlouva je uzavřena vyřízením objednávky ze strany provozovatele.