KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetí  Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha 1:je k dispozici... arr3Prodejna v centru města  Srdečně všechny zveme do naší medovníkové prodejny, kde po celý týden nabízíme čerstvé dorty... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Medovník » Caramelka
Caramelka

Využij zdarma výdejní místo na nákup originálních medovníků a dortů.

Medové dorty - zjistit víceMedovník Praha-do-eshopu

Caramelka na oslavu

Medovník Praha - to chci

Caramelka dort na oslavu

U nás se peče poctivě! A velmi těžko si lze představit náš proslulý medovník bez medu. A kvalitní - nešizený a nefalšovaný med je prostě základ. Proto, když je také máme skladem, jsou součástí naší nabídky i výborné a nešizené medy, které pocházejí z České republiky od českých včel.

Tradiční recepty z kvalitních surovin kup přímo zde! v centru města. Dorty vždy čerstvé a přímo z výrobny. Medovník k odběru na Národní 9 - Praha 1 Maloobchodní prodejna se zaměřuje na přímý prodej výrobků prémiové kvality. Medovník Praha vše nachystá na každé vaše oslavy, svátky, narozeniny i výročí v roce.

Medové dorty - zjistit víceMedovník Praha-do-eshopu

Medové dorty na oslavu

Prodej medovníků s vlastním výdejním místem v centru města. Náš nejprodávanější medový dort je klasický cukrářský výrobek z pečlivě vybraných surovin dle vyzkoušené domácí receptury. Do dortu je použit český včelí med, máslo, smetana a vlašské ořechy. Neobsahuje rostlinné tuky, žádné umělé náhražky ani konzervanty.

Medové dorty - zjistit víceMedovník Praha-do-eshopu

U nás si můžete vybrat z mnoha druhů velikostí, příchutí, náplní. A jaký je nejprodávanější?? Klasický, pouze medový voňavý sen, který se na jazyku jen rozplyne. Pro mnohé z nás je medový dort každodenní zákusek k naší kávě jen tak na pochutnání. Není to žádná buchta, kterou se u nás zahání hlad. A co více, je velmi trvanlivý. Kdo potřebuje zajistit něco sladkého na oslavu, hostinu, pro návštěvu, máme ho hned po ruce! Nejprodávanější je klasický medovník velký dort. Každý pracovní den v centru hlavního města na osobní odběr zdarma - nebo rozvoz po Praze. Na objednání online máme po celý rok velký výběr, malé i velké, kulaté a vždy ručně vyrobené. Dort je vždy vyroben jen z kvalitního medu.

Medové dorty a čaje

Nejprodávanější kvalitní dort našeho eshopu - osobní odběr zdarma - nebo rozvoz po Praze. Malý i velký medovník. Skvělý k naší kávě a čaji. Dvě velikosti, dva duhy balení, vždy unikátní a v centru města naprosto ojedinělý, jemný medový dort specifický pro svou nezaměnitelnou karamelovou příchutí. 670 g, průměr 18 cm je ten malý, 1400 g, průměr 28 cm je ten velký kulatý. Malé i velké ručně vyrobené medové dorty milují děti, dospělí i senioři.

Hodí se jako dárek, k velkolepé oslavě i k všednímu dni na mlsání jen tak. Originální domácí receptury u všech našich medovníků jsou bez chemických konzervantů a barviv. Využite osobní odběr prodejna Praha 1 zdarma, nebo rozvoz až domů i do firmy.