KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetí  Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha 1:je k dispozici... arr3Prodejna v centru města  Srdečně všechny zveme do naší medovníkové prodejny, kde po celý týden nabízíme čerstvé dorty... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » Medovník Praha » Caramelka dort

Caramelka dort podle velikosti a váhy

Poctivá receptura, žádná chemie, žádné konzervanty a umělá barviva. Vyrobeno v Praze, podle domácí receptury, v několika variantách a velikosti dortu. Pražský dort caramelový objednejte pohodlně z domova online. Vyberte si u nás malý nebo velký, oba. Nakupte přímo s rozvozem až k vám domů po Praze. 

Medový dortík Caramelka je jemný dort specifický pro svou nezaměnitelnou karamelovou příchuť, která je obsažena jak v medovém korpusu, tak v lahodném krému. Ručně vyráběný dort je bez chemických konzervantů a dle potravinářství je jeho náplň označována jen jako lehce tuková. Vhodný pro jakoukoliv příležitost. Skladujte při teplotě od 2°C do 8°C, po otevření spotřebujte do 5 dnů. Ručně vyrobený malý i velký klasický medovník se speciální karamelovou příchutí vyroben Praze podle originální vlastní receptury výrobce. Bez chemických konzervantů, barviv, při ruční výrobě jsou použity pouze kvalitní suroviny z domova i za zahraničí. Medový dort ihned zaujme vaše chuťové buňky. Pro děti i pro dospělé, sladké zákusky, sladké moučníky ke kávě a posezení s přáteli. Přírodními konzervanty jsou med nebo cukr. Výhodou je dlouhá doba trvanlivosti, až 30 dní ode dne výroby Baleno do luxusně vypadající 6 hranné krabičky pokryté laminovou folií, která dort chrání proti vlhkosti z chladících prostor. Malé i velké dorty se hodí se pro jakoukoliv příležitost, slavnost, pohoštění, raut, oslavu narozenin. Cukrářský výrobek s lehkou tukovou náplní, vyrobeno v Praze, v pekárně Praha. Každý den čerstvý, každý den pro všechny malé i velké příležitosti, Objednejte u nás předem a včas.



Cena pro vás: 149 Kč




Cena pro vás: 279 Kč