KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetí  Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha 1:je k dispozici... arr3Prodejna v centru města  Srdečně všechny zveme do naší medovníkové prodejny, kde po celý týden nabízíme čerstvé dorty... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 539 Kč

Úvod » České zákusky a medové dorty

Domácí balené zákusky tradičních českých receptů pro cukrárny i jednotlivce

Na vaše přání a připomínky jsou zde zařazeny a přidány dorty a zákusky, které jsou k dispozici ihned na expedici. Čerstvé výrobky, dortíky, zákusky a dorty, kremrole bez chemie a konzervantů. Máte raději domácí zákusky, nebo ty z profesionální pekárny? Nabízíme po celý rok skvělé domácí zákusky za skvělé ceny. Nabízíme nejen kremrole, ale také dorty, zákusky, mini zákusky, maxi kremrole, větrníky a jiné dobroty! Lahodný dortík a zákusek vyrobený bez chemie, podle staroslovanské receptury, který uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Jednou z nejoblíbenějších cukrářských pochoutek jsou malé české mini zákusky vyrobené ze speciálně vyráběného listového těsta s krémem z másla a kondenzovaného mléka uvnitř s harmonií chutí pro vybrané jazýčky. Delikátní cukrářský výrobek podle původních receptur, všechny vyrobené z kvalitních přírodních surovin. Unikátní kombinace ořechů a čokolády. Ochutnejte s ovocným sirupem.


Internetový obchod s medovými dobrotami MEDOVNÍK PRAHA. Vyberte si u nás klasický český medovník, zákusky, medovky, rolády, kremrole, laskonky, narozeninové dorty na oslavu za ceny  přímo  od výrobce. Doprava a osobní odběr v centru Prahy celý rok.
Specializujeme se na PŘÍMÝ PRODEJ KONCOVÝM ZÁKAZNÍKŮM a distribuci do Gastro zařízení po celé Praze a nejbližším okolí. Zde si každý vybere a najde Marlenku a Medovníky za super cenu! Poctivá receptura - Prodej čerstvých dortů pouze na objednávku. Poctivá receptura, žádné konzervanty a umělá barviva. Podle domácí receptury. Velký Výběr, v několika variantách. Vyberte si u nás nás klasický český medovník, zákusky, medovky, rolády, kremrole, švestkový, kokosový, laskonku, kyjevský maxi dort, dorty a medovníky s čokoládou.

Podívejte se do naší výroby dortů - medové dorty pro Prahu

Soubor 2014-08-07 15:16:25

Vnitřek lednice s hotovými dorty a zákusky v krabicích.

Soubor 2014-08-07 15:16:26

Pohled do výrobny.

Soubor 2014-08-07 15:16:29

Balení hotových zákusků a dortů.

Soubor 2014-08-07 15:16:30

Sklad našich výrobků.