Úvod » Víno na oslavu » Víno z Bordeaux » Clos Fourquet Cotes de Castillion


        

Clos Fourquet Cotes de Castillion

Chystáte rodinnou oslavu, svatbu, nebo párty s přáteli? Kvalitní červené víno z Francie ihned na prodejně Praha 1

Kup ihned osobní odběr zdarma Praha 1

 

Dostupnost: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Číslo produktu: Víno Bordeaux na oslavu 06
Balení: sklo 0,75
Produkt: Červené víno
Země původu: Francie
Oblast: Bordeaux
K odběru v okolí: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Cena pro vás::
299 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Clos Fourquet Cotes de Castillion

Ovocné, poddajné a měkké víno s vůní ovoce. Pěkné červené víno s lehkými taniny a jemnou kyselinkou. Doporučujeme podávat toto víno ke grilovaným masům a k sýrům.

Bordeaux je světově proslulou vinařskou oblastí nesoucí název podle stejnojmenného města v samém srdci této oblasti.Vinařský region Bordeaux se nachází na jihozápadě Francie a z jeho 120 tisíc hektarů vinic pochází  i toto víno. Oblast se rozděluje na dvě části resp. dva břehy.

Levý břeh patří apelacím Saint-Estephe, Paulliac, Saint-Julien, Margaux, Moulis, Listrac, Médoc a Haut Médoc, jejímž vínům vévodí odrůda Cabernet Sauvignon.

Pravý břeh zdobí skvěle znějící apelace Saint-Emilion, Pomerol, Lalande de Pomerol, Fronsac, Canon Fronsac a odrůdy Merlot a Cabernet Franc.

Oblast Bordeaux má mírné přímořské podnebí s mírnými zimami a horkými léty. Na kvalitu ročníků tak má vliv zejména proměnlivé množství srážek.

Doporučená teplota podávání vína: podáváme při teplotě 16° – 18°C

Pokud je víno podchlazené neuvolňuje vonné látky a víno ztrácí svůj charakter, pokud je víno podáváno teplé, má nevýraznou mdlou chuť.

Slevy a akce na červená vína z Francie! Posledních pár kousků  - SLEVA do vyprodání zásob!
Internetový prodej a slevy na víno z Francie s možností výhodného dodání po celé ČR. Zajistěte si poslední vína včas! Kvalitní víno z Francie můžete vybírat podle druhu, oblasti, vinařství a barvy dnes za internetové ceny

Francouzská vína považujeme za nejlepší a proto nesmí v naší nabídce chybět. Červené víno z Bordeaux - to jsou velká vína, výjimečná, tradiční ale i naprosto běžná a všem dostupná. A to to tady jde

Bordeaux - vinařský ráj, kult a nejznámější vinařská oblast Francie. Hlt dobrého vína pro vás máme i u nás v Praze na prodejně, tak se pro lahvinku zastavte.

Chystáte rodinnou oslavu, svatbu, nebo párty s přáteli? Nabízíme všem pražským i mimopražským skvělé francouzské víno a pomoc při výběru vín pro každou příležitost. Zastavte se u nás i bez objednání. Víno na každou oslavu máme ihned na Praze 1. Ochutnejte naše velká vína, která vynesla ta nejlepší francouzská vína na samý vinařský Olymp. Víno na běžný den, vína na tento víkend, otevřete si lahvinku, které má slávu a uznání po celém světě.

Zajistíme vína pro všechny akce, na oslavu narozenin i svatbu. Naše francouzské červené víno z Bordeaux by tam nemělo chybět