Úvod » Dárky a dárková balení » Courvoisier VSOP Cognac Gift Box se skleničkami


        

Courvoisier VSOP Cognac Gift Box se skleničkami

Cognac a alkohol na Vaši oslavu ihned na prodejně

 

Dostupnost: Skladem Praha
Číslo produktu: Cognac na oslavu 03
Balení: Dárková krabička
Foto produktu: Ilustrační
Cena pro vás::
999 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Courvoisier VSOP Cognac Gift Box se skleničkami

Hledáte vhodný dárek? Chystáte velkou oslavu, narozeniny nebo večírek? Máme pro Vás tipy za skvělé ceny! Prodáváme ten, který opravdu potěší, od přítele, od nejbližšího dvojnásobně. Obchod v centru nabízí vše pro muže, pro ženy, k narozeninám. Krásný dárek na oslavu v dárkovém balení. Alkohol jako dárek, kvalitní značky, nakupte u nás dárek na vaši oslavu. Výdejní místo, dárkový alkohol s dostupností ihned, na produktu KUP hned. Cognac a alkohol na Vaši oslavu ihned na prodejně.

Courvoisier VSOP nabízí perfektně vyvážený buket plný dubové až exotické vůně. Jeho velmi jemná chuť vyniká podtóny vanilky a pražených mandlí. Dokončení je velmi jemné a pomalu doznívající. Francouzský Courvoisier je jedním ze čtyř nejvýznamnějších výrobců koňaků na světě, s řadou špičkových produktů, které se odlišují svým stářím - VS, VSOP, XO Imperial.

Značkový Courvoisier zraje na rozdíl od standardních koňaků mnohem déle, proto je tím nejjemnějším a nejlepším ve své kategorii. Koňak Courvoisier vyniká především charakteristickou ovocnou chutí. Buket nám nabízí dozrálé ovoce a jarní květy. Excelentně vyvážená chuť po dubu a exotických květinách, lehké harmonické aroma s tóny vanilky a pražených mandlí. Excelentní balení a dárek pro ženu i pro muže, se skleničkami pro oba dva

  • Značka: Courvoisier
  • Obsah alkoholu: 40,00%
  • Země původu: Francie
  • Objem: 0,7