KONTAKT PRAHA

Medovnk Praha
Prodejna Praha 1 - Národní č. 9
776 030 228 (12-19 h)
tel: 778 088 158 (7-20 hod)
napište nám
Provozovatel: IČ 08729824
Objednejte u nás s.r.o.

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetíPodle Gusta Obchod Praha 1 Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

Cena pro vás: 519 Kč
Cena pro vás: 449 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 1 169 Kč

DELIS - Likérka Petra Skalická

Vybíráte dárek pro muže? Máme pro vás tip na dárek, který by i váš muž nejraději dostal k svátku, k narozeninám i pod vánoční stromeček. Přímo z palírny jich máme po celý rok velký výběr. Při nákupu na oslavu i párty přemýšlejte jako muž! Kvalitní tradiční pálenku si koupím jen tak pro sebe, jako dárek, pro radost, nebo pro tátu, pro kamaráda, pro přítele či obchodního partnera. Pálenka pro muže je také ihned k odběru i bez objednání předem. Prodáváme vše, co muži milují.  vaši rodinnou či firemní oslavu pro muže jen to nejlepší.

Tak už víte, co vzít na oslavu pro svého muže? DELIS Slivovice mu bude chutnat, to je jisté. Řekněme si upřímně: DELIS - Likérka Petra Skalická. dobrý chlast, kořalka, pálenka a oslavenec, to k sobě patří. Pokud se chystáte k nákupu, zastavte se u nás. České pálenky a alkohol pro všechny akce, na oslavu i svatby. Ovocné destiláty by vám rozhodně neměly chybět.