KONTAKT PRAHA

Medovnk Praha
prodej@med-medovka.cz
776 030 228 (12-19 h)
tel: 778 088 158 (7-20 hod)
Provozovatel e-shopu: IČ 08729824
Objednejte u nás s.r.o.

Servis - Služby

arr3Prodejna v centru městaVýdejní místo - partnerská prodejna Srdečně všechny zveme do parnerské prodejny podle Gusta obchod.... arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetíPodle Gusta Obchod Praha 1 Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha... arr3Na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

Cena pro vás: 299 Kč
Cena pro vás: 499 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Dorty a káva
Dorty a káva až na váš stůl

Dorty přímo z výrobny Praha. Co je u nás na eshopu dobré vědět o objednání dortů a kávičky na oslavu. Nákup si můžete nechat dovézt de facto kamkoliv – domů, do práce, k příbuzným na druhou adresu, stačí nám zadat přesnou adresu, kterou lze před každým nákupem měnit. Na nákup se vztahuje klasická reklamace jako při koupi v kamenném obchodě. Nákup dortů a ostatních položek, který chcete mít doma druhý den, musíte stihnout zadat do půlnoci. Nakupovat vše můžete nonstop sedm dní v týdnu. Z naší velké nabídky dortů na on-line lze vybrat u nás cokoliv, co je označené Připraven ihned na prodejně.

Kávový sortiment máme tak jako u medových dortů opravdu velmi široký. Vedle jednodruhových káv a směsí prodáváme i skvělé ochucené kávy. Naše nabídka a sortiment káv je doslova ze všech kontinentů, kde se kávovník pěstuje. Každý týden, na jaře, v létě, na podzim i v zimě je náš sortiment opravdu velmi pestrý. Máme zastoupeny, jak jednodruhové Arabiky a Robusty, tak i velmi oblíbené kávové směsi a to ze všech koutů světa.
 
Zrnkové kávy z naší nabídky se vyznačují chutí a aroma, které jsou příslušné k danému druhu kávy. S tím souvisí samotné pražení kávy. U nás zákazník pozná chuť čokolády, lískových oříšků, medu, ovocné chutě a další. Stejně tak, jako naše čokoláda, ani káva není jenom hořká. U nás poznáte i jiné chutě.
Pražená káva může mít různé barvy, ta nejtmavší je nejvíc hořká. Provoňte si rána i chvilky během dne balíčem čerstvě pražené kávy.
 
Skvělá káva a medový dort, to je náš sport. Medovník velkej jako kráva, na oslavu a party čerstvá pražená káva. Najdete nás u kavárny Slávia. Jaké prodáváme druhy podle kategorie?
Espresso směsi
Brazilská káva
Dominikánská káva
Etiopská káva
Guatemalská káva
Kubánská káva
Indická káva
Kolumbijská káva
Kostarická káva
Mexická káva
Peruánská káva
Honduraská káva
Nikaragujská káva
a mnoho dalších, třeba káva chuť a vůně Praha, Swing, Palermo, Paříž, New York.
K výraznému rozeznání chutě kávy přispívá i její čerstvost. Proto se káva od nás k zákazníkovi dostává ne starší 7 dní po upražení. A vámi vybrané a objednané druhy upražíme přímo pro vás. Tak zajděte, vejděte do domu a ochutnejte!

Dopravu po Praze zajistíme vlastním rozvozovým vozem. Objednávejte pohodlně Online! Medovníky a dorty pro Vás připravíme vždy čerstvé a na Vámi požadovaný den. Vám je dopravíme až do domu, do firmy, do kanceláře, nebo si je můžete vyzvednout u našeho partnera v centru Prahy.  Spolehlivé Výdejní místo Praha 1 - osobní odběr vašeho nákupu v Praze - Národní 9 - najdete ZDE! Pokud potřebujete s výběrem poradit, neváhejte se na nás obrátit.

Rádi vám poradíme nebo cokoliv vysvětlíme. K dispozici je e-mailová adresa prodej@med-medovka.cz, kde odpovídáme zpravidla během několika málo hodin, nebo můžete volat v pracovní dny od 8-18 hodin na zákaznickou linku 776 030 228.

Hotové dorty a zákusky v krabicích připravené na expedici

Soubor 2014-08-07 15:16:26

 

Výrobna

 

Soubor 2014-08-07 15:16:29

Hledáte medové dorty? - Upečeme je pro Vás!

Soubor 2014-08-07 15:16:30

Tak nezapomenout! Nejlepší sport je kafe a dort!