Úvod » Alkohol na oslavu » Whisky na oslavu » Glen Parker Single malt whisky 1L


        

Glen Parker Single malt whisky 1L

Dárky a alkohol, dárková balení na Vaši oslavu

Kup ihned osobní odběr zdarma Praha 1

 

Dostupnost: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Číslo produktu: Whisky na oslavu ihned 45
Balení: Dárkový tubus
Produkt: Skotská whisky
Země původu: Skotsko
Typ: Single Malt
Značka: Glen Parker
Objem láhve: 1000ml
Obsah alkoholu: 40%
K odběru v okolí: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Druh destilátu: Whisky
Cena pro vás::
799 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Glen Parker Single malt Speyside 1L

Dárky a alkohol, dárková balení na Vaši oslavu. Hledáte vhodný dárek? Chystáte velkou oslavu, narozeniny nebo večírek? Alkohol jako dárek, kvalitní značky, nakupte u nás dárek na vaši oslavu. Výdejní místo, dárkový alkohol s dostupností ihned, na produktu KUP hned

Směs asi dvaceti různě starých single malt whisky ve stáří okolo osmi let. Vysoce kvalitní destilát se po několikaletém zrání v dubových sudech po bourbonu smíchá, čímž vytvoří Glen Parker – skvělou whiskey za námi nabízenou přátelskou cenu, měkkou, sladovou, vřesovou a mírně nasládlou, chutnou a patru velice soucitnou, doušek oplývá pravou skotskou povahou. U whiskey Glen Parker Speyside se jedná o jednu z mála produktů z nezávislých distilerií ve Skotsku. Distilerie Angus Dundee Distillers PLC byla založena v padesátých letech 20. století v oblasti Speyside.

Jedná se ješte o jednu z mála nezávislých distilerií ve Skotsku, kde není známý údaj o letech staření. Možná to bude tím, že Speyside je dost daleko od moře, aby se do whisky nedostalo příliš jódu, neroste tu přespříliš vřesu a tak dál, ale možná to bude prostě tradicí pálení, neboť samotné srdce Skotska přímo vybízelo ke stavbě skvělých palíren. Ostatně právě odtud pramení tvrzení, že tradiční výroba whisky je lepší než placení daní. Čisté sladové whisky z oblasti Speyside se označují elegancí, květinovými, vřesově medovými tóny a někdy jemnou, voňavou příchutí rašeliny.

  • Značka: Glen Parker
  • Obsah alkoholu: 40,00%
  • Země původu: Skotsko
  • Objem: 1l