KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetí  Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha 1:je k dispozici... arr3Prodejna v centru města  Srdečně všechny zveme do naší medovníkové prodejny, kde po celý týden nabízíme čerstvé dorty... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 799 Kč
Cena pro vás: 599 Kč

Bez alkoholu » Jako dárek
Víno bez alkoholu jako dárek

Slavte zdravě, ochutnejte naše nejprodávanější nealkoholická vína! 

Víno bez alkoholu jako dárek? No jasně, samozřejmě!

To chci

Vstupte do eshopu

Čím jiným obdarovat všechny své známé víno milce, než tím, které jim chutná a kde nenajdou alkohol. Darujte víno. Dárek v podobě vína určitě není jen předvánočním tématem. Dárky můžete na našem e-shopu kupovat po celý rok. A příležitostí se najde opravdu hodně. Silvestr, Valentýn, Velikonoce, Den Matek, Den dětí. Den po dni se tu také 365 dní kupuje víno k svátku. Tak se přidejte a vyberte si také u nás. Víno bez alkoholu? Ano, v podstatě jde o hit moderní doby. V tomto oblíbeném nápoji není žádný alkohol, ale vychutnáte si jedinečnou chuť každé kapky vína!

Zkuste vydržet celý rok bez alkoholu! Tady je 12 oblíbených nápojů, které při tom půstu můžete pít. Na každý měsíc v roce jeden typ a značka. Odrůdové víno, sparkling, cuvée - kupáž směs, jemně perlivé víno, bio víno, Prosecco, vermut, aperitiv Crodino, whisky, míchané koktejly, dezertní víno,Zero 0 SambHugo analcoliko. No a druhý rok už vám to ani nepřijde, třetí rok už přestanete blbnout a další roky si na alkohol ani nevzpomenete. 

Podívejte se vážení, budete se prostě na ty opilce dívat jinýma očima. Vás ráno bolet hlava nebude. Vás ne. Bez alkoholu se dá žít, a to velmi dobře, tomu věřte. Věří tomu i velká skupina věřících a zdravě žijících. Oslavu si dopřejte každý týden v roce a buďte raději od nás dobře vybaveni bez alkoholu A kdo rád na oslavě sladké, má možnost zakoupit medové dorty a tak nim kafíčko. Na dobré nervy si připravte naši čerstvě praženou kávu. Ano, bude vám LÍP!

 Bez alkoholu

V prodeji máme i dárkové balíčky bez alkoholu, abychom udělali šťastného každého obdarovaného. To se pak jednomu vylepší spánek, nálada, pokožka i domácí sex. Tak se přidejte a ochutnejte. Komu to pořád není jasné, připomínáme nejhledanější slova, nealkoholické víno, bez alkoholu, nealko víno, odalkoholizované víno. Víno jako dárek je na úrovni a všem co nechtějí alkohol chutná opravdu skvěle. Tak se pro něj zastav. Parádní dobrota plná vůně a chutí, kterou rozhodně stojí za vyzkoušení. Opravdu skvělé kousky pro téměř jakoukoli příležitost. Bella primisima.

Určitě každý ví, že existuje mnoho příležitostí, při kterých se přímo žádá, aby bylo nealkoholické víno na stole. Mnozí z nás jsou řidiči, někteří z nás nepijí ze zdravotních důvodů, jsou mezi námi těhotné budoucí maminky, nebo již kojící maminky. Někdo prostě nepije jednoduše proto, že chce žít zdravě či mít čistou hlavu. Většina z nás by si však určitě dala sklenku vína. Mezi skvělé příležitosti, kdy sáhnout po dealkoholizovaném vínu patří rodinná oslava, svatba, raut, firemní party, narozeniny, recepce, Vánoce a mnoho a mnoho dalších známých příležitostí. Vězte, že to jde i jinak, tady v této kategorii se nepije.

Dobré jídlo a pití i bez objednání v centru města. Víno bez alkoholu jako dárek k odběru na Národní 9 - Praha 1. Vše pro párty a oslavu ihned, osobní odběr zdarma v centru města