KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - Osobní převzetí na objednání a ihnedNárodní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Tel:776 030 228 Prodejna s výdejnou Praha 1:je k... arr3Doručení Praha - dodání si určíte sami, uveďte jej do poznámky!Doručení a doprava za poplatek po Praze Termín dodání na Vámi požadovanou adresu si určíte sami -... arr3Dorty na jinou adresu Praha -dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Jednou z hlavních výhod je ta,... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 579 Kč
Cena pro vás: 369 Kč

Úvod » Káva, Čaj, Čokoláda a Dárky » Káva na oslavu v Praze

Káva na oslavu je nejlepší Arabica i Robusta

Káva na oslavu je tady! Pokud se chystáte na oslavu a nemají tam dobrou kávu, raději si ji přineste. Vy si pochutnáte a hostitel se neurazí. Navíc, když ochutná, určitě se přidá. Přidejte se i vy a přidejte si do nákupního košíku čerstvě praženou kávu od nás. Podle nás je ta nejlepší káva v Praze ta, co chutná právě vám.

Proto máme velký výběr, v tom jsme v centru města a v naší ulici Národní nejlepší. Internetový prodej kávy je již zcela běžný. Vy máte možnost pro ni zajít osobně a koupit si ji ihned na prodejně podle Gusta.

U nás koupíte skvělou kávu do kanceláře nebo domů. Nakupujte ty nejlepší odrůdy kávy přímo z produkčních oblastí jako je Kostarika, Guatemala, Nikaragua, Brazílie, Santo Domingo a Indie. Káva v Praze také s doručením až domů, velký výběr možností doručení až do domu, do firmy i do kanceláře, podle nás je nejlepší káva s naším nejlepším medovým dortem to nejlepší kombinací proto stresu i ve firmě.

A proč právě u nás? Žádná jiná káva se nehodí pro oslavence více. Dárkový tubus, originální balení a skvělá chuť. Na párty, na oslavě narozenin či na běžné popíjení přes den se žádná jiná nětěší tak vysoké přízni zákazníků eshopu Medovník Praha.

Na žádné narozeninové oslavě nesmí chybět náš největší medový dort. Pro dospělé je káva k dortům již samozřejmost. Tato je podle nás je ta nejlepší káva v Praze. Čerstvě pražená, z malé rodinné pražírny. Střední pražení, tmavá, nebo světlá, tak to je ten Můj šálek kávy. Vřele ji všem doporučujeme. A jak se k ní dostanete? Poloha zde v domě U Topičů, přímo u Národního divadla je opravdu strategická. Pro všechny zájemce nabízí eshop zaslání dárkové kávy na všechna výdejní místa po celé ČR, nebo i na adresu až domů

Podle nás je ta nejlepší káva v Praze ta, co chutná právě vám. Stačí ji jen vybrat.


Kup ihned
osobní odběr zdarma Praha 1


Kup ihned
osobní odběr zdarma Praha 1


Kup ihned
osobní odběr zdarma Praha 1


Kup ihned


Kup ihned


Kup ihned

Internetový prodej čokolády, kávy a čaje ke kávovým dortům s doručením po Praze až domů



Na oslavy narozenin, k svátku, na víkendové akce celé rodiny, do firem a do kanceláří v hlavním městě Praha