KONTAKT PRAHA

Medovnk Praha
prodej@med-medovka.cz
776 030 228 (12-19 h)
tel: 778 088 158 (7-20 hod)
Provozovatel e-shopu: IČ 08729824
Objednejte u nás s.r.o.

Servis - Služby

arr3Prodejna v centru městaVýdejní místo - partnerská prodejna Srdečně všechny zveme do parnerské prodejny podle Gusta obchod.... arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetíPodle Gusta Obchod Praha 1 Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha... arr3Na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 827 Kč
Cena pro vás: 499 Kč
Cena pro vás: 429 Kč

17. 11. 2016 | Oslava Vánoc a Silvestra

Letošní Vánoce a Silvestr se nám pomalu blíží

Lze se tomu vůbec bránit? Upřímně ani my neznáme žádný univerzální, 100% fungující plán. Dáme jen Vám pár tipů!! Protože dámy a páni, každý jsme jiný, tak zde v Praze na medovce snad objevíte recept, jak se s těmito situacemi statečně poprat. Vše pro vaši oslavu v Praze, skvělé medové dorty,dárky a dárková balení, medové dorty, kvalitní alkohol, čokoláda, i skvělá káva. Vyberte zde - objednejte si online

Oslavy a setkávání s rodinou na Vánoce, oslavy v práci s přáteli si v prvé řadě užijte!

Na akci odcházejte s tím, že si ji užijete a ne s tím, že se tam hrozně přejíte. Na akci konverzujte, tančete, bavte se, užívejte těch, které nevidíte celý rok. Kdy zase budete mít možnost se vidět s blízkými a pobavit se? Jezte, pijte, hodujte. Určitě je škoda strávit čas nad plnými stoly a trápit se celý večírek otázkou: Mám či nemám jíst? A pozor na náš alkohol, to je špatný rádce, nejprve povzbudí, pak uspí!

Před odchodem nezapomeňte vzít sebou pro hostilku květiny, nakoupené dárky, dárkové balíčky, pro pana domácího dárkově balený alkohol.

Hostitele vždy potěší, když se přinese něco do placu!

Každá správná oslava prochází žaludkem

Důležitou položkou na seznamu je dobré jídlo a lahodné pití. Pokud pořádáte oslavu v rodinném a přátelském kruhu, pravděpodobně víte, kdo se stravuje zdravě a kdo neobejde bez masa. V opačném případě by měl stůl hrát pestrostí a nabízet širokou škálu jídel a nápojů, aby si každý mohl vybrat podle své chuti. A kde jinde než na oslavě by hosté měli ochutnat něco, na co nikdy nezapomenou?

Proto i Vám můžeme nabídnou exotické nápoje, skvělé víno, chutné lahůdky, či delikatesy, každý je rád, když jsou na místě a můžou si brát!

A hlavní bod oslav – Náš Medový Dort s velkým M

Medový dort -klasický medovník je již krásnou tradicí a u žádných oslav by proto dort neměl chybět ani letos. Sáhněte po moderních a lehkých dortech, které Vás svou náplní a chutí překvapí. Pokud nestíháte péct, jakože ne, pak se nebojte u nás medový dort koupit. Čas, který ušetříte, můžete věnovat přátelům.

Prodáváme dorty z prvotřídních surovin. Který milovník by neocenil například velký dort s ořechy?

Dort vám navíc zabalíme do elegantní krabice, která z dortu dělá krásný dárek

Noste si klidně sebou vlastní zákusky a pití, nikdo Vám to nebude mít za zlé

To je náš fenomén. Značky a opět značky. Prostě nemají to, co chutná Vám. Pokud Vám nechutná to, co se Vám nabízí, dejte do placu to, co chutná Vám a co jste si přinesly z domova. Radějí pít dobré víno, správně a čerstvě praženou kávu, naž patoky a břečky. Samozřejmě, pokud to událost povoluje nebo dokonce vyžaduje, berte si sebou vlastní a nabídněte ostatním.

A klidně nás doporučte, když se budou ptát, kde v Praze vlastně nakupujete!