Úvod » Vše pro vaši oslavu » Pálenky pro muže » Lihovar Poněšice slivovice 0,5


        

Lihovar Poněšice slivovice 0,5

Ovocná pálenka na párty, kořalka na svatby, rauty, na oslavu narozenin i k svátku. Vyberte přímo na prodejně Praha 1, Národní 9

Kup ihned osobní odběr zdarma Praha 1

 

Dostupnost: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Číslo produktu: Pálenky na oslavu 130
Balení: sklo 0,50
Produkt: Ovocné destiláty
Druh: Slivovice
Značka: Destiláty lihovar Poněšice
K odběru v okolí: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Cena pro vás::
429 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Lihovar Poněšice slivovice 0,5

Pravé ovocné destiláty 3P v našem domě. Rodinný lihovar se nachází blízko Hluboké nad Vltavou. Topičův dům nabízí celý jeho aktuální sortiment.

Tradiční výrobu blatenských ovocných destilátů řídí majitel pan Jaroslav Ledajaks. Pálenky zde pálí jako u Verdunu pouze z jihočeského ovoce, které se ten rok urodí. Disponuje moderní technologií, ale také odborností. Do výroby dává velké nadšení a nezbytnou pečlivost. To vše garantuje vysokou jakost výrobkVychutnejte si jemnou a delikátní jihočeskou slivovici.

Destiláty lihovar Poněšice - vyhlášená kvalita poněšických destilátů to je to nejlepší pro naše muže na párty, kořalka na svatby, rauty, na oslavu narozenin i k svátku. Vyberte si poctivý, řemeslný destilát z lihovaru Poněšice přímo na prodejně Praha 1, Národní 9. Ovocné destiláty doručíme na všechny vaše akce, na oslavu i svatby

  • Značka: Destiláty lihovar Poněšice
  • Obsah alkoholu: 50%
  • Země původu: Česká Republika
  • Objem: 0,7

Vybíráte dárek pro muže? Máme pro vás tip na dárek, který by i váš muž nejraději dostal k svátku, k narozeninám i pod vánoční stromeček. Přímo z palírny jich máme po celý rok velký výběr. Při nákupu na oslavu i párty přemýšlejte jako muž! Kvalitní tradiční pálenku si koupím jen tak pro sebe, jako dárek, pro radost, nebo pro tátu, pro kamaráda, pro přítele či obchodního partnera. Pálenka pro muže je také ihned k odběru i bez objednání předem. Ověřený původ ze zámku a nákup online v našem eshopu je záruka nejvyšší garance a kvality. Zde můžete koupit jen kvalitní destiláty. Nejlepší pálenky co se u nás vyrábějí, v dárkovém balení i Maxi velké láhve. Prodáváme vše, co muži milují. Na vaši rodinnou či firemní oslavu pro muže jen to nejlepší. A jak ji muži mají na oslavě správně pít? Slivovice se má pít při pokojové teplotě. Jen tak váš muž pochopí, že v sobě snoubí osobité aroma ovoce a lahodnou chuť.

Tak už víte, co vzít na oslavu pro svého muže? Slivovice Poněšice mu bude chutnat, to je jisté