Úvod » Včelí med a medové produkty » Med s Macou 400g


        

Med s Macou 400g

chutná kombinace medu z Vysočiny s mletým kořenem peruánské macy

 

Dostupnost: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Číslo produktu: Med 06
Balení: sklo
Produkt: Med
Projekt: Inca Botanica
Cena pro vás::
200 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Med

Nejen kvalitní med od včelaře, je pro naše tělo zdravý! Celý sortiment z projektu pro zdraví si také nakupte v Praze ihned na prodejně podle Gusta obchod

Med s Macou Inca Botanica 400g

Povzbuzující maca horská, nebo též řeřicha peruánská, je vhodným doplněk pastovaného medu z Vysočiny a lze jí doproučit k oslazení všech bylinných čajů a to zvláště těch, které se používají k povzbuzení a revitalizaci organizmu. Pro toho, kdo rád sladké, bude skvělým doplněk k čerstvému chlebu, jako zdravá pomazánka. 

Složení: pastovaný med, maca

Konzistence je podobná hustotě pastovaného medu, tedy je o něco hustější díky přimíchanému jemně mletému sušenému kořeni macy horské. Lze jej roztírat na běžné pečivo s výjimkou velmi jemného pečiva např. neopečený toustový chléb nebo croissant. Ochucený med není tekutý jako běžný květový nebo lesní medovicový med. 

Výrobek neobsahuje žádné přidané stabilizátory, cukerné sirupy nebo jiné šťávy, které med naředí a roztíratelnost zlepší. Může se proto stát, že je konzistence hustější pro namazání či jiné konkrétní využití. Nechte výrobek při pokojové teplotě, ve které se konzistence výrobku po pár hodinách (s ohledem na objemovou velikost) zlepší a med změkne. Je to malá daň z toho, že složení je prostě 100% přírodní.

Skladování: do 25 °C vlhkosti 70 %, nedoporučujeme skladovat v lednici

Vyrobeno v ČR