Úvod » Včelí med a medové produkty » Med se zázvorem 180g


        

Med se zázvorem 180g

Hřejivý zázvor s medem z Vysočiny

Kup ihned osobní odběr zdarma Praha 1

 

Dostupnost: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Číslo produktu: Med 03
Balení: sklo
Produkt: Med
Projekt: Inca Botanica
Cena pro vás::
125 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Med

Nejen kvalitní med od včelaře, je pro naše tělo zdravý! Celý sortiment z projektu pro zdraví si také nakupte v Praze ihned na prodejně podle Gusta obchod

Med se zázvorem Inca Botanica 180g

Lahodné spojení medu z Vysočiny s jemně palčivým zázvoremje zdravou pochoutkou, jak samostatně na pomazánky, tak na oslazení čaje či bylinného nálevu nálevů. 

Složení: pastovaný med, zázvor

Konzistence je podobná hustotě pastovaného medu, tedy je o něco hustější díky přimíchanému jemně mletému sušenému zázvoru. Lze jej roztírat na běžné pečivo s výjimkou velmi jemného pečiva např. neopečený toustový chléb nebo croissant. Ochucený med není tekutý jako běžný květový nebo lesní medovicový med. 

Výrobek neobsahuje žádné přidané stabilizátory, cukerné sirupy nebo jiné šťávy, které med naředí a roztíratelnost zlepší. Může se proto stát, že je konzistence hustější pro namazání či jiné konkrétní využití. Nechte výrobek při pokojové teplotě, ve které se konzistence výrobku po pár hodinách (s ohledem na objemovou velikost) zlepší a med změkne. Je to malá daň z toho, že složení je prostě 100% přírodní.

Skladování: do 25 °C vlhkosti 70 %, nedoporučujeme skladovat v lednici

Vyrobeno v ČR