KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetí  Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha 1:je k dispozici... arr3Prodejna v centru města  Srdečně všechny zveme do naší medovníkové prodejny, kde po celý týden nabízíme čerstvé dorty... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

Cena pro vás: 499 Kč
Cena pro vás: 399 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Medovník
Medovníky Praha

Využij zdarma výdejní místo na nákup originálních medovníků a dortů.Medovník si dej a bude ti hej! 

Medové dorty - zjistit víceMedovník Praha-do-eshopu

Medovník klasický dort

Medovník Praha - to chci

Medovník Praha rozvoz

Tradiční recepty z kvalitních surovin kup přímo zde! v centru města. Dorty vždy čerstvé a přímo z výrobny. Medovník k odběru na Národní 9 - Praha 1 Maloobchodní prodejna se zaměřuje na přímý prodej výrobků prémiové kvality. Medovník Praha vše nachystá na každé vaše oslavy, svátky, narozeniny i výročí v roce.

Medové dorty - zjistit víceMedovník Praha-do-eshopu

Prodej medovníků s vlastním výdejním místem v centru města. Náš nejprodávanější medový dort je klasický cukrářský výrobek z pečlivě vybraných surovin dle vyzkoušené domácí receptury. Do dortu je použit český včelí med, máslo, smetana a vlašské ořechy. Neobsahuje rostlinné tuky, žádné umělé náhražky ani konzervanty.

Medové dorty - zjistit víceMedovník Praha-do-eshopu

Klasický medovník

U nás si můžete vybrat z mnoha druhů velikostí, příchutí, náplní. A jaký je nejprodávanější?? Klasický, pouze medový voňavý sen, který se na jazyku jen rozplyne. Pro mnohé z nás je medový dort každodenní zákusek k naší kávě jen tak na pochutnání. Není to žádná buchta, kterou se u nás zahání hlad. A co více, je velmi trvanlivý. Kdo potřebuje zajistit něco sladkého na oslavu, hostinu, pro návštěvu, máme ho hned po ruce! Nejprodávanější je klasický medovník velký dort. Každý pracovní den v centru hlavního města na osobní odběr zdarma - nebo rozvoz po Praze. Na objednání online máme po celý rok velký výběr, malé i velké, kulaté a vždy ručně vyrobené. Dort je vždy vyroben jen z kvalitního medu.

Medové dorty a čaje

Medovníky v pekárny Praha na každou oslavu, velký výběr, skvělé ceny a doprava po Praze a osobní odběr zdarma. Caramelka, višňový, klasický, čokoládový i zebra, ochutnejte a poznejte rozdíl, pravý med a poctivé suroviny, mléko a vejce, žádné náhražky a žádná chemie. Potraviny a dorty po Praze on - line. Malé medovníky na vaši oslavu za super ceny Praha s možností osobního převzetí v centru. Medový dort, český medovník, čokoládová medovka, ořechový dort a jiné medové speciality. Vyberte si z naší nabídky medovek a medových dortů na objednávku nebo skladem. Co je to vlastně klasický medovník? U nás snad už každý ochutnal! Mistr a šéf kuchař Zdeněk Polraich tomu říká medové šílenství, které naleznete na každém kroku. Naše klasické medovníky z domácí pekárny Praha jsou však pouze jenom vhodný doplněk do již tak široké nabídky medových dortů. Hledáte Domácí Medovník? Jsme internetový obchod s medovými dobrotami MEDOVNÍK Praha . Na objednávku pro Vás Vyrobíme pro Vás vždy čerstvý a kvalitní Medovník a přivezeme do domu, do firmy, do provozovny po Praze. Medovníky za super cenu! Poctivá a kvalitní receptura. Nechte se zlákat a sledujte doporučení, jak správně konzumovat čerstvé medové dorty plné lahodných ingrediencí. Objednejte zde! Prodáváme také TOP Produkt český dort podle Staročeské receptury vyrobený z nejkvalitnějších surovin.

Ve Staročeském medovníku jsou obsaženy velice prospěšné látky – med a vlašské oříšky. Již od dávných časů jsou medu přisuzovány výjimečné léčivé vlastnosti. Med byl považován za pokrm bohů a hrál důležitou roli v náboženských obřadech. Vždy byl znám jako pravý elixír mládí. Med se používá při léčení dýchacích potíží, ale má i antiseptické účinky. Použité Vlašské ořechy jsou zdrojem vitamínů, železa, mědi, zinku, selenu, hořčíku, bílkovin a jiných důležitých látek. Neobsahují cholesterol. Lahodný dort podle Staročeské receptury vyrobený z nejkvalitnějších surovin. Naše malé medovníky z Pekárny Praha jsou však pouze jenom vhodný doplněk do již tak široké nabídky medových dortů. Hledáte Domácí Medovník? ZDE je internetový obchod s medovými dobrotami MEDOVNÍK PRAHA. Na objednávku pro vás vyrobíme vždy čerstvý a přivezeme do domu, do firmy, do provozovny po Praze. Medovníky za super cenu! Poctivá a kvalitní receptura. Nechte se zlákat a sledujte doporučení, jak správně konzumovat čerstvé medové dorty plné lahodných ingrediencí. Objednejte zde! Prodej čerstvých medových dortů po celé Praze, dorty do bytu i do vaší kanceláře, přivezeme v pracovní den.