KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetíNárodní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha 1:je k dispozici... arr3Prodejna v centru městaSrdečně všechny zveme do naší medovníkové prodejny, kde po celý týden nabízíme čerstvé dorty přímo z... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

Cena pro vás: 581 Kč
Cena pro vás: 349 Kč
Cena pro vás: 799 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 299 Kč
Cena pro vás: 1 369 Kč

Na oslavu svátku

Na oslavu svátku objednej náš nejlepší dort a kávu, od 18 let věku si zde do nákupního koše přidej třeba oblíbený rum, dobrou vodku, značkový koňak či whisky. Lihoviny & destiláty prodáváme v dárkových sadách z celého světa. Dá se vše objednat online, velký výběr ihned přímo v centru. 

Medové dorty malé i velké jsou obecně dárečky menší. Dortík se dá pořídit už okolo stopadestáti korun a to není moc. Jde hlavně o to potěšit oslavence tím, že si na něj vzpomenu a nějakou tu sladkost mu koupím a přinesu. V blogu jsme pro každý den v roce přidali originální a netradiční tipy, co dobrého k svátku přikoupit. Pro ty, co rádi slaví s dětmi a omladinou, jsou tu skvělé nealko vína, sekty či aperitivy bez alkoholu. Na prodejně si můžete vybrat z drobností, ale také si můžete vybrat dárky větší hodnoty, krásné i luxusní alkoholické nápoje, sady, které mohou udělat na svátek ještě větší radost. Záleží to především na každém z nás, kolik do dárku chce investovat, jaké dárky k svátku chcete koupit a my věříme, že si u nás ten správný dárek vyberete i na poslední chvíli přímo na prodejně. V kategorii vše pro oslavu máte nachystáno vše na jednom místě.

Ten, kdo má dnes svůj svátek, možná očekává: Ať se štěstí na tebe denně usměje, ať nikdy nepoznáš žádnou bolest ani hádku, měj se dobře, vše si užij, to vše ti přeji k dnešnímu svátku obsluha e-shopu!

Svátek má dnes, měl včera a bude mít zítra, zde je také popis, jak ladíme doručení dárků na jinou adresu s doručením celá Praha - i dort pro obdarovaného může být překvapení a krásně sladký dárek

Rychlé dodání nebo osobní odběr v Praze zdarma. Nakupujte v ověřeném e-shopu.

V této kategorii není zatím žádný článek.