KONTAKT PRAHA

Medovnk Praha
prodej@med-medovka.cz
776 030 228 (12-19 h)
tel: 778 088 158 (7-20 hod)
Provozovatel e-shopu: IČ 08729824
Objednejte u nás s.r.o.

Servis - Služby

arr3Prodejna v centru městaVýdejní místo - partnerská prodejna Srdečně všechny zveme do parnerské prodejny podle Gusta obchod.... arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetíPodle Gusta Obchod Praha 1 Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha... arr3Na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

Cena pro vás: 719 Kč
Cena pro vás: 999 Kč
Cena pro vás: 429 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 319 Kč
Cena pro vás: 949 Kč

Jídlo a pití » Nealko na oslavu
Kupte u nás skvělé pití bez alkoholu na vaši oslavu

E-shop zaměřený na přímý prodej nápojů bez alkoholu prémiové kvality. Nealkoholické nápoje jako dárek k svátku, k narozeninám i k výročí. Vše pro párty a na oslavu ihned, osobní odběr zdarma na naší prodejně v centru města.

Podívejte se k nám do e-shopu, co je a co není možné objednat a koupit.

Kupte u nás skvělé pití a vše bez alkoholu na oslavu

Nealko pro Vaši oslavu přivezeme domů, do kanceláře a firmy

Kupte pití bez alkoholu zde

Lámete-li si hlavu s tím, jak oslavit narozeniny bez pití alkoholu, jsme pro Vás jasným vysvobozením. Dovolíme si tvrdit, že opravdu netradiční oslava narozenin se bez nás a bez našich produktů rozhodně neobejde. Celý rok, nejen na vánoční večírek. Přípitek nealkem aneb co vzít za nealko na oslavu? Víme, s kterými výrobky chybu neuděláte! Prodáváme vše na doma, pro firemní večírky, narozeninové oslavy, párty, oslavy.

Proč a jaké prodáváme víno bez alkoholu na párty??

Nový fenomén -střízlivá party naší party dorazil už i k nám do Prahy. Párty bez alkoholu pod hradem = méně kontaktu se záchodovou mísou. To je heslo našich mladých. Ti nejenže nemluví sprostě, nefetují a rádi chodí do školy, navíc už jim přestal chutnat i alkohol. Byl jsem se podívat do jejich klubu a byl jsem velmi překvapen. Barmani jim připravovali mnohobarevné drinky bez kapky alkoholu a naše nealkoholické šampaňské teklo proudem. To jsem fakt nečekal. To bych do nich fakt neřekl. Ono, když se to dobře vychladí, tak není vůbec špatný. Ale že nám za noc vypijí celou naši zásobou? Úspěch akce si vysvětluji tím, že velká část těchto našich mladých už měla dost své reputace školáků - alkoholiků. Je to prostě důkaz, že mladí nemusí mít u sebe jen mobil a chlast, když se chtějí bavit. Dalším vysvětlením může také být rostoucí obliba jejich učitelů na tělocvik a současný trend - být fit, žít zdravý životní styl. Raději jsem ale nešel na záchody, jestli se tam neprovozuje sex mladistvých. Ale protože akce byla přísně střežena hradní ochrankou, tak asi ne. A pak že to nejde. 

Máte chuť na něco delikátního, ale zároveň nechcete nebo momentálně nemůžete pít alkohol? Máme pro vás ohromující výběr nealko nápojů – vynikající nealkoholická vína k jídlu, víno jako dárek k svátku, k narozeninám, na párty mladistvých, na piknik, na rande, ke grilování, na svatbu, na Vánoce, pro ženu, pro muže, na hubnutí, na dietu, na mateřskou, pro kojící, pro sestru, pro bráchu, jako dárek pro toho, co se chce odnaučit pít alkohol.

Přípitek nealkem aneb co vzít za nealko na oslavu? Víme, s kterými výrobky chybu neuděláte! Vše pro firemní večírky, narozeninové oslavy, párty, oslavy. Podívejte se k nám, co je a co není možné objednat a koupit. Požadované výrobky objednejte stiskem tlačítka koupit on-line. Následuje potvrzení objednávky a ihned rozvoz po Praze až do domu. Vězte, že náš e-shop ví, že to jde i jinak, oslava dlouho do noci bez alkoholu a pak se jede vlastním autem

Lámete-li si hlavu s tím, jak oslavit narozeniny bez pití alkoholu, jsme pro Vás jasným vysvobozením. Nechce se Vám sedět na oslavě či na večeři u sklenky vody? S námi už nemusíte. Můžete si popíjet velmi chuťově vydařené nealkoholické víno z Francie, z Německa z Moravy a už Vám nemusí být líto, že právě o něco přicházíte. Právě naopak, čistá mysl, energie i řidičský průkaz zůstává. Jediné o co přijdete, je kocovina druhý den ráno. Dovolíme si tvrdit, že opravdu netradiční oslava narozenin se bez nás a bez našich produktů rozhodně neobejde. Dodáváme celý rok, nejen na vánoční večírek. Přípitek nealkem aneb co vzít za nealko na oslavu? Víme, s kterými výrobky chybu neuděláte! Vše na doma, pro firemní večírky, narozeninové oslavy, párty, oslavy. Podívejte se k nám do e-shopu, co je a co není možné objednat a koupit. Požadované výrobky objednejte stiskem tlačítka koupit on-line. Vězte, že náš e-shop ví, že to jde i jinak, oslava dlouho do noci bez alkoholu a pak se jede vlastním autem. Dodáváme na různé společenské akce všeho druhu, nealko víno na bankety, na rauty, na firemní akce, na firemní i soukromé večírky, výstavy, tiskové konference, na kongresy, coffee breaky, všude tam, kde chtějí doplnit sortiment o to nejlepší pití. Určitě každý ví, že existuje mnoho příležitostí, při kterých se přímo žádá, aby bylo nealkoholické víno na stole. Mnozí z nás jsou řidiči, někteří z nás nepijí ze zdravotních důvodů, jsou mezi námi těhotné budoucí maminky, nebo již kojící maminky. Někdo prostě nepije jednoduše proto, že chce žít zdravě či mít čistou hlavu. Většina z nás by si však určitě dala sklenku vína. 
Víno bez alkoholu k jídlu, k narozeninám, na párty, na piknik, na rande, ke grilování, na svatbu, na Vánoce, k svátku, pro ženu, pro muže, na hubnutí, na dietu, na mateřskou, pro kojící, pro sestru, pro bráchu, jako dárek pro toho, co se chce odnaučit pít alkohol.

Nechce se Vám sedět na oslavě či na večeři u sklenky vody? S námi už nemusíte. Můžete si popíjet velmi chuťově vydařené nealkoholické víno z Francie, z Německa z Moravy a už vám nemusí být líto, že právě o něco přicházíte. Právě naopak, čistá mysl, energie i řidičský průkaz zůstává. Jediné o co přijdete, je kocovina druhý den ráno. Určitě každý ví, že existuje mnoho příležitostí, při kterých se přímo žádá, aby bylo nealkoholické víno na stole. Mnozí z nás jsou řidiči, někteří z nás nepijí ze zdravotních důvodů, jsou mezi námi těhotné budoucí maminky, nebo již kojící maminky. Někdo prostě nepije jednoduše proto, že chce žít zdravě či mít čistou hlavu. Většina z nás by si však určitě dala sklenku vína. Mezi skvělé příležitosti, kdy sáhnout po dealkoholizovaném vínu patří rodinná oslava, svatba, raut, firemní party, narozeniny, recepce, Vánoce a mnoho a mnoho dalších známých příležitostí. Nealkoholické víno, bez alkoholu, nealko víno. Víno bez alkoholu, jiným názvem také nealkoholické či dealkoholizované, je víno, které bylo zbaveno alkoholu. Nikdy by nemělo být zaměňováno za mošt či jiné ovocné šťávy. Na rozdíl od nich je to skutečné víno, které bylo vyrobeno z klasického vína pomocí procesu dealkoholizace, to je odstranění alkoholu

Mezi skvělé příležitosti, kdy sáhnout po dealkoholizovaném vínu patří rodinná oslava, svatba, raut, firemní party, narozeniny, recepce, Vánoce a mnoho a mnoho dalších známých příležitostí. Nealkoholické víno

Víno bez alkoholu - dealkoholizovaná vína z vinařství Hruška, víno Blatnička. Kolekce našich vín s názvem VIANTE. Objednejte si 3 skvělá odrůdová vína bez obsahu alkoholu v jednom degustačním balíčku. Jedná se o moravské odrůdy Chardonnay, růžové Rulandské modré a Cabernet Sauvignon.

Nealko víno z Rakouskaplnohodnotné víno bez alkoholu jenž se pro náš český trh, k potěšení svých početných příznivců začalo vyrábět i v Rakousku. A my je máme pro vás přímo zde. Vyzkoušet můžete třeba náš víno nealko degustační set vín z Rakouska, třeba jako dárek pro oslavence,. Tento velmi oblíbený odrůdový nealko set je sestavený z 5 kusů vín ze sousední země Rakousko. Skvělý balíček rakouských vín bez alkoholu obsahuje to nejlepší z vinařství Bernhard Huber. Bílá vína Veltlín a Muscatteler, červená vína Frankovka a Zweigelt, na přípitek šumivé bílé odrůdové víno bez alkoholu Rieslingsekt. Na ochutnání a seznámení se nealkoholickým Rakouskem za dobrou cenu - pro fajčmekry tak akorát.

Nealkoholické bio víno - víno z organicky pěstovaných hroznů. Název této řady nese příznačný název Romance nabízí chuť skutečných vín v bio kvalitě, ale bez alkoholu. Máte chuť na elegantní, plné francouzské, ale nemůžete či nesmíte pít alkohol. Řada vín Romance en Rouge i Blanc je díky unikátní technologii řešením pro vás. Je to moderní, k přírodě a zdraví přívětivé bio víno s absencí jakéhokoliv alkoholu v něm. 

Odalkoholizované víno Weinkoning - je to oblíbená řada vín z německého města Koblenc. Je víno bez alkoholu, lépe řečeno obsah skutečného alkoholu zde musí být uváděn do 0,5% v hotovém produktu. Základem všech vín z okolí řeky Rýn jsou přírodní vína, ze kterého se pomocí technologického zařízení odebere alkohol. V prodeji jsou červená vína Merlot, Rotes Gold, Cabernet Sauvignon, Syrah, bílá vína Weißgold, Scheurebe, Riesling. Tak na zdraví všem řidičů, seniorům, těhotným i sportovcům.

řidičpenzemaminkasport

Odalkoholizované víno do kanceláře, víno na oslavy, víno na Vánoce, nealkoholické víno a sekty pro všechny příležitosti. Nabízíme vám doručení nákupu po Praze do domu, nákup přivezeme do kanceláře, nákup přivezeme do bytu. Nákup dealko vína výhodně se slevou také na celé kartony.

Dealko - E-shop s nealkoholickými víny. Máte rádi víno, ale musíte pak řídit? Nebo nesmíte alkohol z jiného důvodu? S námi žádný problém! Nabízíme nealkoholická vína po celý rok.
Dealko vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech. Osobní odběr zdarma

Naše bez - alkoholová sbírka se neustále rozrůstá

Náš sortiment tichých a šumivých vín s 0% alkoholu je bohatý, elegantní, plný chutí a často jedinečný. Tato kolekce je určena pro velký rozsah různých typologií zákazníků, kteří hledají nápoje bez alkoholu.

Neustále hledáme nové dodavatele a vína. Kolekce vín bez alkoholu se skládá z řady bohatých, elegantních i certifikovaných nealkoholických vinných výrobků.

Dealko vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech

Více zde: http://www.vinopopela.cz/dealko/
Dealko vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech
 
Osobní odběr Praha 1 zdarma


Více zde: http://www.vinopopela.cz/dealko/
Dealko vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech
 
Osobní odběr Praha 1 zdarma


Více zde: http://www.vinopopela.cz/dealko/