Úvod » Vše pro vaši oslavu » Pečené čaje » Pečený čaj Lesní směs se skořicí a hřebíčkem 24 ks


        

Pečený čaj Lesní směs se skořicí a hřebíčkem 24 ks

Pečené čaje a medové dorty to jde k sobě

 

Dostupnost: Skladem Praha
Číslo produktu: Pečené ovocné čaje 05
Balení: Krabička/karton
Cena pro vás::
459 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Lesní směs pečený čaj 24 ks

Lesní směs se skořicí a hřebíčkem - toto není dárkové balené, pouze v krabičce. Na oslavu i běžný den, osobní odběr Praha 1 zdarma. Dokonale vyladěná chuť pečeného čaje, chutný nápoj s kousky ovoce a navíc v tak snadno a rychle připravitelné podobě

Nabízíme i další pečené čaje rozmanitých ovocných příchutí, malé jednoporcové balení pro děti i dospělé

Lesní směs se skořicí a hřebíčkem není dárkové balené, pouze v krabičce. Pečené čaje podle tradiční receptury našich babiček jsou vyrobené z kvalitních českých i zahraničních surovin. Na výrobu se nepoužívají žádné chemické konzervanty. Jejich chuť je dle druhu čaje specifická s lahodnými kousky ovoce. Dají se použít pro jakoukoliv příležitost, jak při posezení při chladivých dnech. Celý rok jsou v Praze také díky svému skvělému designovému balení vhodné jako dárek. Prodáváme malé i velké sady ve speciálních dárkových balení.

Tradiční pečený čaj vyrobený v Praze z pečlivě vybraných druhů ovoce a bylinek lze také zakoupit v dárkovém balení s ostatními druhy pečených čajů.

TIP: Dejte obsah lahvičky do 250 ml hrníčku a zalijte horkou vodou. Čaj nemusíte sladit, je už sladký. Pro milovníky méně sladkých čajů se nabízí možnost regulovat sladkost čaje podle poměru vody.

Záruční doba: 6 měsíců. Obsah: 55 g. Váha: 150 g.

Složení:

Lesní plody 36% (maliny, borůvky, ostružiny v různém poměru), voda, cukr, jablka, koření, antioxidant: kyselina citrónová.

Energie na 100g: 649 kJ / 153 kcal

Hřebíček, skořice a lesní ovoce: Tento druh bylinek v kombinaci s lesním ovoce je známý tím, že zvyšuje imunitu a odolnost vůči stresu. Zbavuje tělo škodlivých látek a posiluje zažívání a desinfekční účinky pro celý organismus. Pomáhá při léčbě dýchacích cest, průdušek a nosu. Hřebíček a skořice jsou velmi oblíbené bylinky v tradičním léčitelství.

NÁŠ TIP: Dejte obsah lahvičky do 200 ml hrníčku a zalijte horkou vodou. Čaj nemusíte sladit, je už sladký. Pro milovníky méně sladkých čajů se nabízí možnost regulovat sladkost čaje podle poměru vody. Záruční doba: 1 rok, Váha: 55g, spotřebujte do uvedeno na obalu

V zimním období se pečený čaj jednoduše nalije do šálku a zalije 250ml – 300ml horké vody.

V letním období stačí obsah skleničky s ovocem zalít dobře vychlazenou vodou či minerálkou, přidat led a získáte tím osvěžující a originální nápoj pro letní dny se skvělou chutí. Spotřebujte do uvedeno na obalu, označení v českém jazyce. Neobsahuje alegeny. Prodej se slevou na objednávku - a velkoobchodní ceny

V letním období stačí obsah skleničky s ovocem zalít dobře vychlazenou vodou či minerálkou, přidat led a získáte tím osvěžující a originální nápoj pro letní dny se skvělou chutí.