KONTAKT PRAHA

Medovnk Praha
prodej@med-medovka.cz
776 030 228 (12-19 h)
tel: 778 088 158 (7-20 hod)
Provozovatel e-shopu: IČ 08729824
Objednejte u nás s.r.o.

Servis - Služby

arr3Prodejna v centru městaVýdejní místo - partnerská prodejna Srdečně všechny zveme do parnerské prodejny podle Gusta obchod.... arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetíPodle Gusta Obchod Praha 1 Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha... arr3Na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 699 Kč
Cena pro vás: 589 Kč

Pálenky na oslavu » Poněšice
Destiláty lihovar Poněšice

Pálenky z Jižních Čech, to jsou lahodné, alkoholické nápoje. Poněšice, malebná obec, ve které se ukrývá rodinný lihovar, se nachází blízko Hluboké nad Vlatvou. Zdejší malá palírna tam pro nás vyrábí prémiové ovocné pálenky. 

Řekněme si upřímně: Destiláty Poněšice, chlast, kořalka, pálenka a oslavenec, to k sobě patří! Jihočeské destiláty, to je to nejlepší pro muže na párty, kořalka na svatby, rauty, na oslavu narozenin i k svátku. Před konzumací je dobré mít v žaludku dobrý základ. Pro vás - opravdové znalce je tu připravena základní nabídka těch nejčistších přírodních destilátů. Najdete zde všechny klasické pálenky jako Slivovici, Meruňkovici či Hruškovici ale i poměrně netradiční pálenky jako Jeřebinku, Jahodovici, Mrkvovici či Pivní pálenku. Speciální destiláty - pálenky. Možná se budete divit, z jakých surovin v Poněšicích dokáží vyrobit lahodný destilát. 

Tradiční výroba ovocných destilátů je na jihu Čech založena pouze na kvalitní surovině - správně zralém ovoci. Rodinný Lihovar Poněšice disponuje vším potřebným pro výrobu kvalitního destilátu. Celý výrobní proces - od příjmu ovoce po výsledný produkt - je díky obrovskému nadšení pro techniku a preciznost majitele plně mechanizovaný a automatizovaný. Kolorit lihovaru dokresluje nepostradatelnost lidské ruky – každá láhev, je ručně etiketována, okolkována a následně finálně očištěna. Tak jako místní čistá, Koštovice. Řemeslná práce - vypijme mě. No řekněme si to upřímně, líp se to dělat nedá. Císařovna tohoto lihovaru je místní slivovice. Klasika, která nikdy nezklame. Dodávat víc, není třeba.

Vybíráte dárek pro muže? Máme pro vás tip na dárek, který by i váš muž nejraději dostal k svátku, k narozeninám i pod vánoční stromeček. Přímo z palírny jich máme po celý rok velký výběr. Vyberte si poctivý, řemeslný destilát z lihovaru Poněšice přímo na prodejně Praha 1, Národní 9. Ovocné destiláty také doručíme na všechny vaše akce, na oslavu i svatby. Kvalitní pálenka by tam rozhodně neměla chybět

A samozřejmě ani zde nemohou chybět ani místní oblíbené likéry. To už je ale zase jiná kategorie.