Úvod » Víno na oslavu » Víno z Bordeaux » Poslední Château La Croix Chantecaille 2007


        

Poslední Château La Croix Chantecaille 2007

Chystáte rodinnou oslavu, svatbu, nebo párty s přáteli? Kvalitní červené víno z Francie ihned na prodejně Praha 1

Kup ihned osobní odběr zdarma Praha 1

 

Dostupnost: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Číslo produktu: Víno Bordeaux na oslavu 26
Balení: sklo 0,75
Produkt: Červené víno
Země původu: Francie
Oblast: Bordeaux
K odběru v okolí: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)

Château La Croix Chantecaille Grand Cru

Grand Vin de Bourdeaux Praha. Připravte se na skvělé zážitky a opravdové víno. Ochutnejte naše krásná vína Grand Cru, označení z výjimečně kvalitní polohy. Pomůžeme Vám s výběrem vína ke všem příležitostem, k výročí, jako dárek, pro partnery i na Vánoce. Nejlepší vína pro vítěze za odměnu, dárky, luxusní kazety a velké lahve. Vyberte si některá z našich pečlivě vybraných vín, doručíme Vám je až domů. Víno dárek je něco zvláštního, něco výborného, zkrátka luxusní víno z Bordeaux je jednou za život dopřejte přímo i Vy.

Obsah: 0.75L

Kategorie: Červené víno

Země: Francie

Oblast: Bordeaux

Podoblast: Saint Emilion

Ročník: 2006

Alk: 13%

Druh: suché

Odrůdy: Cuvée z odrůd Merlot, Cabernet Sauvignon a Franc

Jedná se o vína se sametovým charakterem a dobrou strukturou. Mohou být archivována po velmi dlouhou dobu, která jim dodá velkoujemnost a jemnou vůni. Nejlepší vinice jsou na  tzv. "plateau" na vrcholu kopce Saint-Emilion. Vrstva hlíny leží na podloží z vápence a štěrku a je ideální půdou pro pěstování Merlotu. Navzdory obrovské konkurenci jsou tato vína stále považována za nejprodávanější. Má skutečně unikátní rozmanitost, což ji odlišuje od ostatních. Vína z této apelace zároveň slouží jako příklad pro zbytek světa.

Zařazení: Grand Cru - označení vína z výjimečně kvalitní polohy.

V Bordeaux jsou jako Grand cru classé zatříděna přímo vinařství a jejich vinice, Cru se na etiketě vína užívá spolu s dalšími přívlastky Grand cru, Premier cru a Cru classé.

Servírování: Doporučujeme k červeným masům, zejména ke zrajícm sýrům, ke kachně, zvěřině a čokoládovému dezertu.

Červené víno je k okamžité konzumaci či maximálně do roku 2020

Ideální teplota pro servírování: Podávejte při teplotě  14 -17 °C.

Obsahuje oxid siřičitý. Etiketa označena českou etiketou s dovozcem a zemí původu, ročník, číslo šarže

Specifikace této oblasti Region se nachází na jihozápadě Francie a z jeho 120 tisíc hektarů vinic pochází  i toto víno. Rozděluje na dvě části resp. dva břehy. Levý patří apelacím Saint-Estephe, Paulliac, Saint-Julien, Margaux, Moulis, Listrac, Médoc a Haut Médoc, jejímž vínům vévodí odrůda Cabernet Sauvignon. Pravý zdobí skvěle znějící apelace Saint-Emilion, Pomerol, Lalande de Pomerol, Fronsac, Canon Fronsac a odrůdy Merlot a Cabernet Franc. Má mírné přímořské podnebí s mírnými zimami a horkými léty. Na kvalitu ročníků tak má vliv zejména proměnlivé množství srážek. Je světově proslulou vinařskou oblastí nesoucí název podle stejnojmenného města v samém srdci této oblasti. Červené odrůdy na zdejších vinicích pokrývají 89% plochy.

Merlot: Je zde nejvíce rozšířená odrůda, v celém kraji pokrývající 62% plochy. Odrůda je raná a potřebuje čerstvou půdu, aby mohla vydat vína, která se od ní očekávají. Víno má přizpůsobivou chuť na bázi červeného ovoce a je intenzivní barvy. Se zráním v láhvi se aroma mění a připomíná nám více vůni grilování.
Cabernet Sauvignon: Na místních vinicíh je osáze na 25% plochy. Tato pozdní odrůda dosáhla svého vrcholu na levém břehu řeky Garonne, kde se nachází teplá a suchá štěrkovitá půda. Je více odolná vůči nemocem než Merlot a produkuje mladá, aromatické tříslovitá vína, která se velmi dobře hodí k archivaci. Díky zrání v láhvi získáváme bohatá, komplexní a harmonická vína.
Cabernet Franc: Modrá odrůda se rozkládá se na 12% místní půdy, především v pod oblastech St. Emilion. Nabízí bohatá vína na alkohol a s postupem zrání jsou vína s použitím této odrůdy velmi jemná a aromatická.

Alkoholické nápoje a víno z tohoto obchodu si mohou objednat pouze osoby starší 18 let! Výhodné slevy a nákup vín

Nabízíme rozvozy do centra i v okolí skladu + 4 Zony rozvozu po Praze = 4 ceny za doručení nákupu po Praze

V okolí Prahy až domů! Nakupte u nás bez starostí celý rodinný nákup, přivezeme Vám ho i bez zpropitného!

Poznejte jak chutná pravá Francie! Nakupujte víno z velkoobchodu! Pouze u nás celý rok nejlepší cena na internetu! Vína výborné kvality za nízké ceny. Uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Kupte v eshopu, odeberte kdykoliv v prodejně, objednejte na rozvoz až domů

Po kliknutí se Vám otevře mapa a popis jednotlivých zon.

RYCHLÉ DODÁNÍ VÍNA PO PRAZE

Vinohrady Praha 2 a 3 = rozpis ulic

Zona 1 = městské části doručení Praha včetně map a rozpisu ulic

Zona 2 = městské části doručení Praha včetně map a rozpisu ulic

Zona 3 = městské části doručení Praha včetně map a rozpisu ulic

Zona 4 - okolí Prahy, okrajové části a obce na kraji i mimo hlavní město Praha

Kurýrní služby a rozvoz po Praze - Firmy, kanceláře, domácnosti, provozovny.

Vyberte si u nás vína z Francie za super ceny. Vína výborné kvality za nízké ceny. Originální systém prodeje vín od vinaře z francouzského sklepa rovnou k vám. Uspokojíme i nejnáročnější zákazníky. Víno z oblasti St. Emilion dovezeme i k vám domů

Výjimečné Grand Cru ze špičkového ročníku. Elegantní aroma černého rybízu, švestkových povidel, kouře a bylin. Vyvážená a ovocná chuť s tony dřeva a vanilky. Jedná se o vína se sametovým charakterem a dobrou strukturou. Mohou být archivována po velmi dlouhou dobu, která jim dodá velkou jemnost a jemnou vůni. Nejlepší vinice jsou na  tzv. "plateau" na vrcholu kopce Saint-Emilion. Vrstva hlíny leží na podloží z vápence a štěrku a je ideální půdou pro pěstování Merlotu. Osobní odběr nebo na rozvoz nabízíme opravdu velmi kvalitní a prověřená Vybírejte si u nás pohodlně z domova vína pro oslavy, svatby nebo jiné významné události! V Praze ihned červená vína z Bordeaux, výběr z mnoha lahví, mnoha ročníků, producentů. Navzdory obrovské konkurenci jsou tato vína stále považována za nejprodávanější a Bordeaux za nejvýznamnější vinařskou oblast na světě. Má skutečně unikátní rozmanitost, což ji odlišuje od ostatních. Vína z této apelace zároveň produkují celou řadu vín, která slouží jako příklad pro zbytek světa. Výhodné slevy, nákup vín bez objednání a originální systém prodeje vín v Praze. Červená vína od francouzského vinaře přímo ze sklepa rovnou k vám domů s rozvozem od nás. Vyberte si v kategorii SAINT-EMILION GRAND CRU, k dobrému jídlu si dopřejte opravdové lahůdky a skvosty. St Emilion jsou vína jedinečná a můžete je rozpoznat mezi 1000 druhy vín. Cuvée odrůd v poměru smíchání Merlot (60%), Cabernet Sauvignon (30%) a Cabernet Franc (10%) dávají vínům specifičnost a navíc kvalita místní půdy umožňuje hroznům rozvíjet jejich potenciál a zvláště Merlot, který dává tomuto vínu jedinečnou zakulacenost s vůní červeného a černého ovoce. Prostě kdo miluje výborná jídla a k ním červené víno, kde převládá tato odrůda, pro víno musí k nám. My mu k vínu přidáme skleničku jako dárek.