Pražená káva

Čerstvá káva od farmářů z celého světa. Vždy čerstvá a voňavá na vaší oslavu, k svátku, k narozeninám i k výročí

 

Dostupnost: Skladem Praha
Číslo produktu: Káva na oslavu 38
Balení: Originál balení

Pražená káva

Čerstvá káva od farmářů z celého světa. Vždy čerstvá a voňavá na vaší oslavu, k svátku, k narozeninám i k výročí. Patří mezi špičky našich káv je jedna z nejprodávanějších. ČERSTVĚ PRAŽENÁ KÁVA značka ŠARLOT, přímý prodej ihned na výdejně a doručení až domů celá Praha.

U nás koupíte skvělou kávu do kanceláře nebo domů. Nakupujte ty nejlepší odrůdy kávy přímo z produkčních oblastí jako je Kostarika, Guatemala, Nikaragua, Brazílie, Santo Domingo a Indie. Káva na doručení celá ČR výdejní místa a na adresu až domů, rozvoz po Praze do firmy i do kanceláře, podle nás je nejlepší káva s naším nejlepším medovým dortem to nejlepší kombinací proti stresu i ve firmě.

A proč právě u nás? Žádná jiná káva se nehodí pro oslavence více. Dárkový tubus, originální balení a skvělá chuť. Na párty, na oslavě narozenin či na běžné popíjení přes den se žádná jiná nětěší tak vysoké přízni zákazníků, jak ta z eshopu Medovník Praha.

Čerstvě upražená káva maximálně 24 hodin před expedicí. Kvalita ihned v Praze která nezklame ani Vás. Od dnešního dne i Vám doma už už zavoní pozitivní emoce. Ochutnejte u nás v centru nový zážitek z pití kávy