KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetí  Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha 1:je k dispozici... arr3Prodejna v centru města  Srdečně všechny zveme do naší medovníkové prodejny, kde po celý týden nabízíme čerstvé dorty... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

Cena pro vás: 729 Kč
Cena pro vás: 767 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 549 Kč
Cena pro vás: 539 Kč

Proč u nás?
Proč si vybrat právě nás

Protože nás znají slavní, každá jejich sláva se bez nás neobejde. Mám tu 365 důvodů proč každý den v roce. Nakupujeme přímo od primárních dodavatelů a v centru Prahy poskytujeme nejnižší možné ceny.

Prodejna dům F. Topič, Národní 9, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno:

Po: 12:00 – 19:00, Út: 12:00 – 19:00, St: 11:00 – 13:00 | 14:00 – 19:00, Čt: 12:00 – 19:00
Pá: 11:00 – 13:00 | 14:00 – 19:00, So-Ne a Státní Svátky: zavřeno. Telefon na prodejnu: 776 030 228. Dostupnost MHD: Nedaleko tramvajové zastávky Národní divadlo, linky 6, 9, 18 a 22

Zajímáš se o nákup dortů k svátku, k narozeninám? Jukni do našeho eshopu, klikni zde a

Prodejna dortů Praha 1 - zjistit více

98,9% našich spokojených zákazníků a uspokojených zákaznic náš obchod u Národní kavárny vřele doporučuje. Mají s námi dobrou zkušenost ze svých nákupů a výdejního místa Uloženky. Jsme jejich oblíbená prodejna a výdejní místo na dobré adrese. Strategická poloha, kam mají všichni blízko.

Osobní nákup spojený s online objednávkou, osobní poradenství a servis prostě vede. Jsme jednička na jedničce v doporučování a v prodeji na doporučení. Klasický medovník i jiný medový dort s přichutí a na úrovni doporučíme všem ženám jako dárek pro muže, všem mužům jako dárek pro ženu. Z jejich referencí víme, že jim všem chutná skvěle.

Prodejna dortů - dům U Topičů, Praha 1, Národní 9

Proč si vybrat nás? V tomto krásném domě je naše kamenná prodejna. Nejsme tedy jen internetový obchod. V přízemí domu F. Topič máme také svou kamennou prodejnu.

Chcete si svojí objednávku vyzvednout osobně? Potřebujete nějakou medovou dobrůtku co nejdříve, bez čekání? Nejlepší je na nic nečekat, vydat se na cestu a zastavit se u nás. S výběrem rádi pomůžeme. V prodeji medovníků se vyznáme - máme k nim velmi vřelý vztah. Maloobchodní prodejna se zaměřuje na přímý prodej výrobků prémiové kvality. Medovník Praha vše nachystá na každé vaše oslavy, svátky, narozeniny i výročí v roce.

Dobré jídlo a pití, se kterým uděláte na obdarovaného dojem. Neustále přidáváme nové položky, aby vám neutekly žádné nejnovější trendy. Tak už tedy víte proč si vybrat nás a náš obchod?? Proč nakupovat na oslavu u nás? Zejména je dobrá dostupnost pro všechny. Blízko k metru, blízko na tramvaj a blízko do kavárny Slávia. Tak se také u nás zastavte. Medovník k odběru na Národní 9 - Praha 1.

Maloobchodní prodejna se zaměřuje na přímý prodej výrobků prémiové kvality. Nachystáme vše na každé vaše oslavy, každý den něco dobrého k svátku, k narozeninám i na vaše slavné výročí