KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetí  Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha 1:je k dispozici... arr3Prodejna v centru města  Srdečně všechny zveme do naší medovníkové prodejny, kde po celý týden nabízíme čerstvé dorty... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 639 Kč
Cena pro vás: 499 Kč
Cena pro vás: 354 Kč

Medovník » Rozvoz po Praze
Medovník rozvoz po Praze

Využij zdarma výdejní místo na nákup originálních medovníků a dortů. Medovník si dej a bude ti hej!

Medové dorty - zjistit víceMedovník Praha-do-eshopu

Medovník klasický dort

Medovník Praha - to chci

Medovník Praha rozvoz

U nás se peče poctivě! A velmi těžko si lze představit náš proslulý medovník bez medu. A kvalitní - nešizený a nefalšovaný med je prostě základ. Proto, když je také máme skladem, jsou součástí naší nabídky i výborné a nešizené medy, které pocházejí z České republiky od českých včel.

Tradiční recepty z kvalitních surovin kup přímo zde! v centru města. Dorty vždy čerstvé a přímo z výrobny. Medovník k odběru na Národní 9 - Praha 1 Maloobchodní prodejna se zaměřuje na přímý prodej výrobků prémiové kvality. Medovník Praha vše nachystá na každé vaše oslavy, svátky, narozeniny i výročí v roce.

Medové dorty - zjistit víceMedovník Praha-do-eshopu

Prodej medovníků s vlastním výdejním místem v centru města. Náš nejprodávanější medový dort je klasický cukrářský výrobek z pečlivě vybraných surovin dle vyzkoušené domácí receptury. Do dortu je použit český včelí med, máslo, smetana a vlašské ořechy. Neobsahuje rostlinné tuky, žádné umělé náhražky ani konzervanty.

Medové dorty - zjistit víceMedovník Praha-do-eshopu

Klasický medovník

U nás si můžete vybrat z mnoha druhů velikostí, příchutí, náplní. A jaký je nejprodávanější?? Klasický, pouze medový voňavý sen, který se na jazyku jen rozplyne. Pro mnohé z nás je medový dort každodenní zákusek k naší kávě jen tak na pochutnání. Není to žádná buchta, kterou se u nás zahání hlad. A co více, je velmi trvanlivý. Kdo potřebuje zajistit něco sladkého na oslavu, hostinu, pro návštěvu, máme ho hned po ruce! Nejprodávanější je klasický medovník velký dort. Každý pracovní den v centru hlavního města na osobní odběr zdarma - nebo rozvoz po Praze. Na objednání online máme po celý rok velký výběr, malé i velké, kulaté a vždy ručně vyrobené. Dort je vždy vyroben jen z kvalitního medu.

Medové dorty a čaje

Nejprodávanější kvalitní dort našeho eshopu - osobní odběr zdarma - nebo rozvoz po Praze. Malý i velký medovník. Skvělý k naší kávě a čaji. Objednávky přijímáme na uvedených telefonních číslech, mailem, nebo přes online formulář. Vyberte si den a čas doručení

S láskou a ručně vyrobené medové dorty milují děti, dospělí i senioři. Hodí se jako dárek, k velkolepé oslavě i k všednímu dni na mlsání jen tak. Originální domácí receptury u všech našich medovníků jsou bez chemických konzervantů a barviv. Využite osobní odběr prodejna Praha 1 zdarma, nebo rozvoz až domů i do firmy.