KONTAKT PRAHA

Medovnk Praha
Prodejna Praha 1 - Národní č. 9
776 030 228 (12-19 h)
tel: 778 088 158 (7-20 hod)
napište nám
Provozovatel: IČ 08729824
Objednejte u nás s.r.o.

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetíPodle Gusta Obchod Praha 1 Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

Cena pro vás: 599 Kč
Cena pro vás: 477 Kč
Cena pro vás: 477 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 459 Kč
Cena pro vás: 499 Kč
Cena pro vás: 429 Kč

Pálenky na oslavu » Sudličkova pálenice
Sudličkova pálenice

Pálenky z Východních Čech, to jsou lahodné, alkoholické nápoje. Sudličkova Lhota, malebná obec, ve které se ukrývá ovocný lihovar firmy Fonticulus, se nachází blízko Chocně. Zdejší malá palírna tam pro nás vyrábí prémiové ovocné pálenky. 

Řekněme si upřímně, chlast, kořalka, pálenka a oslavenec, to k sobě patří. Ovocné destiláty ze starobylé zemědělského dvora, to je to nejlepší pro muže na párty, kořalka na svatby, rauty, na oslavu narozenin i k svátku. 

Tradiční výroba ovocných destilátů je ve Sudličkově Lhotě založena pouze na kvalitní surovině - správně zralém ovoci. Vyhlášený je místní švestkový destilát - čistá ovocná pálenka z vyzrálých švestek. Ovocný destilát ve všech pádech. Skvělá, dárková, tradiční i velká láhev. Nejprodávanější na velkou akci je 3L zlatá Sudličkova slivovice. 

Vybíráte dárek pro muže? Máme pro vás tip na dárek, který by i váš muž nejraději dostal k svátku, k narozeninám i pod vánoční stromeček. Přímo z palírny jich máme po celý rok velký výběr. Vyberte si poctivý, řemeslný destilát ze Sudličkovy pálenice přímo na prodejně Praha 1, Národní 9. Ovocné destiláty také doručíme na všechny vaše akce, na oslavu i svatby. Kvalitní pálenka by tam rozhodně neměla chybět