KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetí  Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha 1:je k dispozici... arr3Prodejna v centru města  Srdečně všechny zveme do naší medovníkové prodejny, kde po celý týden nabízíme čerstvé dorty... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

Cena pro vás: 899 Kč
Cena pro vás: 799 Kč
Cena pro vás: 762 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Bez alkoholu » Tip na víno
Tip na víno bez alkoholu

Slavit se dá i bez alkoholu, na oslavu prodáváme dealko víno ale i sekty a aperitivy. Slavte zdravě, ochutnejte naše nejprodávanější nealkoholická vína! Nepít na oslavě není žádná ostuda!

A náš TIP na tento víkend. Bílé i růžové mějte dobře vychlazené. Nalévejte nealko do original skleniček na víno. Budete mít pocit, že o nic nepřicházíte. Jdete se podívat k nám na víno bez alkoholu? Ano, v podstatě jde o hit moderní doby. V tomto oblíbeném nápoji není žádný alkohol, ale vychutnáte si jedinečnou chuť každé kapky vína!

To chci

Vstupte do eshopu

 Bez alkoholu

V prodeji máme i dárkové balíčky bez alkoholu, abychom udělali šťastného každého obdarovaného. To se pak jednomu vylepší spánek, nálada, pokožka i domácí sex. Tak se přidejte a ochutnejte. Komu to pořád není jasné, připomínáme nejhledanější slova, nealkoholické víno, bez alkoholu, nealko víno, odalkoholizované víno.

Určitě každý ví, že existuje mnoho příležitostí, při kterých se přímo žádá, aby bylo nealkoholické víno na stole. Mnozí z nás jsou řidiči, někteří z nás nepijí ze zdravotních důvodů, jsou mezi námi těhotné budoucí maminky, nebo již kojící maminky. Někdo prostě nepije jednoduše proto, že chce žít zdravě či mít čistou hlavu. Většina z nás by si však určitě dala sklenku vína. Mezi skvělé příležitosti, kdy sáhnout po dealkoholizovaném vínu patří rodinná oslava, svatba, raut, firemní party, narozeniny, recepce, Vánoce a mnoho a mnoho dalších známých příležitostí. Vězte, že to jde i jinak, tady v této kategorii se nepije.

Dobré jídlo a pití i bez objednání v centru města. Víno bez alkoholu k odběru na Národní 9 - Praha 1. Vše pro párty a oslavu ihned, osobní odběr zdarma v centru města