Úvod » Dárky a dárková balení » Třešňovice z lihovaru Blatná 0,7


        

Třešňovice z lihovaru Blatná 0,7

Ovocná pálenka na párty, kořalka na svatby, rauty, na oslavu narozenin i k svátku. Vyberte přímo na prodejně Praha 1, Národní 9

Kup ihned osobní odběr zdarma Praha 1

 

Dostupnost: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Číslo produktu: Pálenky na oslavu 114
Balení: sklo 0,70
Produkt: Ovocné destiláty
Druh: Třešňovice
Značka: Lihovar Blatná
K odběru v okolí: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Cena pro vás::
499 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Třešňovice z lihovaru Blatná 0,7

Pravé ovocné destiláty ze zámku v našem domě. Zámecký pivovar a lihovar stojí v samé blízkosti blatenského zámku. Topičův dům nabízí celý jeho aktuální sortiment.

Tradiční výrobu blatenských ovocných destilátů řídí Václav Šitner ve společné zámecké palírně. Pálenku vyrábí pouze z českého ovoce, které se ten rok urodí. Hlídá kvašení, aby se neztratilo aroma, kvas třikrát destiluje a destilát pak nechává dlouho zrát, aby se pořádně vydýchal.

Vychutnejte si jemnou a delikátní jihočeskou třešňovici.

Blatenské destiláty, to je to nejlepší pro naše muže na párty, kořalka na svatby, rauty, na oslavu narozenin i k svátku. Vyberte si poctivý, řemeslný destilát z lihovaru Blatná přímo na prodejně Praha 1, Národní 9. Ovocné destiláty doručíme na všechny vaše akce, na oslavu i svatby

  • Značka: Lihovar Blatná
  • Obsah alkoholu: 50%
  • Země původu: Česká Republika
  • Objem: 0,7

Vybíráte dárek pro muže? Máme pro vás tip na dárek, který by i váš muž nejraději dostal k svátku, k narozeninám i pod vánoční stromeček. Přímo z palírny jich máme po celý rok velký výběr. Při nákupu na oslavu i párty přemýšlejte jako muž! Kvalitní tradiční pálenku si koupím jen tak pro sebe, jako dárek, pro radost, nebo pro tátu, pro kamaráda, pro přítele či obchodního partnera. Pálenka pro muže je také ihned k odběru i bez objednání předem. Ověřený původ ze zámku a nákup online v našem eshopu je záruka nejvyšší garance a kvality. Zde můžete koupit jen kvalitní destiláty. Nejlepší pálenky co se u nás vyrábějí, v dárkovém balení i Maxi velké láhve. Prodáváme vše, co muži milují. Na vaši rodinnou či firemní oslavu pro muže jen to nejlepší. A jak ji muži mají na oslavě správně pít? Třešňovice se má pít při pokojové teplotě. Jen tak váš muž pochopí, že v sobě snoubí osobité aroma ovoce a lahodnou chuť.

Tak už víte, co vzít na oslavu pro svého muže? Třešňovice z lihovaru Blatná mu bude chutnat, to je jisté