Úvod » Dárky a dárková balení » Ullersdorf Williams hruškovice 0,5


        

Ullersdorf Williams hruškovice 0,5

Ovocná pálenka na párty, kořalka na svatby, rauty, na oslavu narozenin i k svátku. Vyberte přímo na prodejně Praha 1, Národní 9

 

Dostupnost: Připravujeme
Číslo produktu: Pálenky na oslavu 88
Balení: sklo 0,50
Produkt: Ovocné destiláty
Druh: Hruškovice
Značka: Ullersdorf - Velké Losiny
K odběru v okolí: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)

Ullersdorf Williams hruškovice 0,5

Pálenky z Jeseníků, to jsou lahodné, alkoholické nápoje. Velké Losiny malebná obec, ve které se ukrývá vynikající lihovar, se nachází severovýchodně od Šumperka. Zdejší destilerie tam pro nás vyrábí prémiové ovocné pálenky. Tento ovocný destilát je vyráběn z kvalitních odrůd hrušek - z odrůdy Williamsova máslovka. Díky jejímu nezaměnitelnému aromatu a výrazné hruškové chuti jednou z nejvyhledávanějších ovocných pálenek. Tyto unikátní vlastnosti si žádají zvláštní ohledy při výběru, zpracování a kvašení ovoce. Zralé až přezrálé zlatavě žluté plody bez hniloby, listí a větví se podrtí na pyré a kvasí velmi pozvolna při teplotě 15 °C. Citlivě je také nutno přistupovat k destilaci. Jakákoli odchylka od tohoto přístupu má vliv na zhoršení jedinečných vlastností destilátu. Čerstvou hruškovici pak nechají uležet další rok v nerezových nádobách. Skvěle vyzrálé ovoce z podhůří Jeseníků a unikátní kvasné prostory s celoroční stálou teplotou zaručují lahodnou hruškovici té nejvyšší kvality.  

Řekněme si upřímně, chlast, kořalka, pálenka a oslavenec, to k sobě patří. Ovocné destiláty z Jeseníků, to je to nejlepší pro muže na párty, kořalka na svatby, rauty, na oslavu narozenin i k svátku. Vyberte si poctivý, řemeslný destilát z lihovaru Ullersdorf přímo na prodejně Praha 1, Národní 9. Ovocné destiláty také doručíme na všechny vaše akce, na oslavu i svatby. Kvalitní pálenka by tam rozhodně neměla chybět

  • Značka: Ullersdorf - Velké Losiny
  • Obsah alkoholu: 52%
  • Země původu: Česká Republika
  • Objem: 0,5

Tradiční výroba ovocných destilátů ve Velkých Losinách je založena pouze na kvalitní surovině - správně zralém ovoci. Vychutnejte si jemnou a delikátní jesenickou hruškovici.

Vybíráte dárek pro muže? Máme pro vás tip na dárek, který by i váš muž nejraději dostal k svátku, k narozeninám i pod vánoční stromeček. Přímo z palírny jich máme po celý rok velký výběr. Při nákupu na oslavu i párty přemýšlejte jako muž! Kvalitní tradiční pálenku si koupím jen tak pro sebe, jako dárek, pro radost, nebo pro tátu, pro kamaráda, pro přítele či obchodního partnera. Pálenka pro muže je také ihned k odběru i bez objednání předem. Ověřený původ a nákup online v našem eshopu je záruka nejvyšší garance a kvality. Zde můžete koupit jen kvalitní destiláty. Nejlepší pálenky co se u nás vyrábějí, v dárkovém balení i Maxi velké láhve. Prodáváme vše, co muži milují. Na vaši rodinnou či firemní oslavu pro muže jen to nejlepší. A jak ji muži mají na oslavě správně pít? Hruškovice se má pít při pokojové teplotě. Jen tak váš muž pochopí, že v sobě snoubí osobité aroma ovoce a lahodnou chuť.