Úvod » Víno na oslavu » Víno z Bordeaux » Víno z Francie - poslední víno z Bordeaux


        

Víno z Francie - poslední víno z Bordeaux

Chystáte rodinnou oslavu, svatbu, nebo párty s přáteli? Kvalitní červené víno z Francie ihned na prodejně Praha 1

Kup ihned osobní odběr zdarma Praha 1

 

Dostupnost: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Číslo produktu: Bordeaux 101
Balení: sklo 0,75
Produkt: Červené víno
Země původu: Francie
K odběru v okolí: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)

Víno z Francie - poslední víno z Bordeaux

Náročné, ale zároveň štědré terroir, které dává stylová elegantní vína, kterým nelze odolat.

Robustní a opulentní červené víno s jemnými tóny. Silné, hedvabné třísloviny mu přídávají na ženskostí. Ideální délka a vyváženost závěru. Barva: Impozántní rubínová barva.

Buket: Od záčatku převládají aromaty zralých ovocí lehcé podpořený chutí toustů a kafe.

Servírování: Skvělé chutná s kuřecím masem, telečím masem, králíkem, jehněčím masem, plátkem hovězího a zralými sýry.

Podává se hned nebo je možní je archivovat po době 4-8 let ve sklípku bez dostůpu denního světla.

Víno nejlepé chutná v teplotě 17 °C, můžete předem dvě hodiny nechat v karafě.

Bordeaux je světově proslulou vinařskou oblastí nesoucí název podle stejnojmenného města v samém srdci této oblasti.Vinařský region Bordeaux se nachází na jihozápadě Francie a z jeho 120 tisíc hektarů vinic pochází  i toto víno. Oblast se rozděluje na dvě části resp. dva břehy.

Levý břeh patří apelacím Saint-Estephe, Paulliac, Saint-Julien, Margaux, Moulis, Listrac, Médoc a Haut Médoc, jejímž vínům vévodí odrůda Cabernet Sauvignon.

Pravý břeh zdobí skvěle znějící apelace Saint-Emilion, Pomerol, Lalande de Pomerol, Fronsac, Canon Fronsac a odrůdy Merlot a Cabernet Franc.

Oblast Bordeaux má mírné přímořské podnebí s mírnými zimami a horkými léty. Na kvalitu ročníků tak má vliv zejména proměnlivé množství srážek.

Doporučená teplota podávání vína: podáváme při teplotě 16° – 18°C

Pokud je víno podchlazené neuvolňuje vonné látky a víno ztrácí svůj charakter, pokud je víno podáváno teplé, má nevýraznou mdlou chuť.

Slevy a akce na červená vína z Francie! Posledních pár kousků  - SLEVA do vyprodání zásob!
Internetový prodej a slevy na víno z Francie s možností výhodného dodání po celé ČR. Zajistěte si poslední vína včas! Kvalitní víno z Francie můžete vybírat podle druhu, oblasti, vinařství a barvy dnes za internetové ceny

Francouzská vína považujeme za nejlepší a proto nesmí v naší nabídce chybět. Červené víno z Bordeaux - to jsou velká vína, výjimečná, tradiční ale i naprosto běžná a všem dostupná. A to to tady jde

Bordeaux - vinařský ráj, kult a nejznámější vinařská oblast Francie. Hlt dobrého vína pro vás máme i u nás v Praze na prodejně, tak se pro lahvinku zastavte.

Chystáte rodinnou oslavu, svatbu, nebo párty s přáteli? Nabízíme všem pražským i mimopražským skvělé francouzské víno a pomoc při výběru vín pro každou příležitost. Zastavte se u nás i bez objednání. Víno na každou oslavu máme ihned na Praze 1. Ochutnejte naše velká vína, která vynesla ta nejlepší francouzská vína na samý vinařský Olymp. Víno na běžný den, vína na tento víkend, otevřete si lahvinku, které má slávu a uznání po celém světě.

Zajistíme vína pro všechny akce, na oslavu narozenin i svatbu. Naše francouzské červené víno z Bordeaux by tam nemělo chybět