Úvod » Dárky a dárková balení » Zubří Kdoulovice 0,5


        

Zubří Kdoulovice 0,5

Ovocná pálenka na párty, kořalka na svatby, rauty, na oslavu narozenin i k svátku. Vyberte přímo na prodejně Praha 1, Národní 9

Kup ihned osobní odběr zdarma Praha 1

 

Dostupnost: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Číslo produktu: Pálenky na oslavu 80
Balení: sklo 0,50
Produkt: Ovocné destiláty
Druh: Kdoulovice
Značka: Manufaktura Zubří
K odběru v okolí: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Cena pro vás::
539 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Zubří Kdoulovice 0,5

Ovocná pálenka z kdoulí vyrobená malou rodinnou manufakturou v srdci Valašska. Pálenky z Valašska, to jsou lahodné, alkoholické nápoje. Zubří, malebná obec, ve které se ukrývá rodinná manufaktura, se nachází blízko Frenštátu po Radhoštěm. Zdejší malá palírna tam pro nás vyrábí prémiové ovocné pálenky. Tento ovocný destilát je vyráběn z kvalitních plodů kdoule.

Tradiční jednodruhový destilát pro náročné. Kdoulovice má příjemnou chuť po ovoci. Pálenka plná toho nejlepšího a nejzralejšího ovoce.

Řekněme si upřímně, chlast, kořalka, pálenka a oslavenec, to k sobě patří. Ovocné destiláty ze srdce Valašska, to je to nejlepší pro muže na párty, kořalka na svatby, rauty, na oslavu narozenin i k svátku. Vyberte si poctivý, řemeslný destilát z manufaktury Zubří přímo na prodejně Praha 1, Národní 9. Ovocné destiláty také doručíme na všechny vaše akce, na oslavu i svatby. Kvalitní pálenka by tam rozhodně neměla chybět

  • Značka: Rodinná Manufaktura Zubří
  • Obsah alkoholu: 42%
  • Země původu: Česká Republika
  • Objem: 0,5

Tradiční výroba ovocných destilátů je na Valašsku založena pouze na kvalitní surovině - správně zralém ovoci. Vychutnejte si jemnou a delikátní valašskou kdoulovici. Pálenice je vybavena tak zvaným jedno kotlovým systémem, který se začal hojněji využívat v devadesátých letech minulého století, a kolébkou této technologie bylo Švýcarsko. Princip této technologie spočívá v tom, že lihové páry jsou předestilovány v podstatě 3x na místo dvojité destilace u klasického způsobu. Druhou výhodou je, že průbeh celého destilačního procesu je řiditelný, což je přínosem především u zpracování méně kvalitního kvasu, což se bohužel stává. Poslední a nezanedbatelnou předností je úspora energií a tím také ochrana životního prostředí. Dá se však s jistotou tvrdit, že rozdíl mezi oběma typy technologie není pro výsledný destilát rozhodující. Vybíráte dárek pro muže? Máme pro vás tip na dárek, který by i váš muž nejraději dostal k svátku, k narozeninám i pod vánoční stromeček. Přímo z palírny jich máme po celý rok velký výběr. Při nákupu na oslavu i párty přemýšlejte jako muž! Kvalitní tradiční pálenku si koupím jen tak pro sebe, jako dárek, pro radost, nebo pro tátu, pro kamaráda, pro přítele či obchodního partnera. Pálenka pro muže je také ihned k odběru i bez objednání předem. Ověřený původ a nákup online v našem eshopu je záruka nejvyšší garance a kvality. Zde můžete koupit jen kvalitní destiláty. Nejlepší pálenky co se u nás vyrábějí, v dárkovém balení i Maxi velké láhve. Prodáváme vše, co muži milují. Na vaši rodinnou či firemní oslavu pro muže jen to nejlepší. A jak ji muži mají na oslavě správně pít? Kdoulovice se má pít při pokojové teplotě. Jen tak váš muž pochopí, že v sobě snoubí osobité aroma ovoce a lahodnou chuť.