KONTAKT PRAHA

Prodejna Praha - Národní třída 9
obsluha výdejny 776 030 228
Po -Pá: 12 -19 hod
tel: 778 088 158
napište nám
Provozovatel: IČ 28889878
Rozvoz po dohodě

Servis - Služby

arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetí  Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha 1:je k dispozici... arr3Prodejna v centru města  Srdečně všechny zveme do naší medovníkové prodejny, kde po celý týden nabízíme čerstvé dorty... arr3Dárky na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

Cena pro vás: 789 Kč
Cena pro vás: 1 369 Kč
Cena pro vás: 1 071 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 299 Kč
Cena pro vás: 159 Kč

Pálenky na oslavu » Žufánek
Žufánek na oslavu

Vybíráte dárek pro muže? Máme pro vás tip na dárek, který by i váš muž nejraději dostal k svátku, k narozeninám i pod vánoční stromeček. Přímo z palírny jich máme po celý rok velký výběr. Při nákupu na oslavu i párty přemýšlejte jako muž! Kvalitní tradiční pálenku si koupím jen tak pro sebe, jako dárek, pro radost, nebo pro tátu, pro kamaráda, pro přítele či obchodního partnera. Pálenka pro muže je také ihned k odběru i bez objednání předem. Prodáváme vše, co muži milují.  vaši rodinnou či firemní oslavu pro muže jen to nejlepší.

Tak už víte, co vzít na oslavu pro svého muže? Slivovica i Hruškovica mu bude chutnat, to je jisté. Řekněme si upřímně: ŽUSY s.r.o. - rodinný ovocný lihovar Žufánek, dobrý chlast, kořalka, pálenka a oslavenec, to k sobě patří. Pokud se chystáte k nákupu, zastavte se u nás. I na našem eshopu má tisíce fanoušků. V dnešní době neexistuje o moc sympatičtější jméno a značka než právě Martin Žufánek. Jenže proč právě ona? Pálenky z Boršic u Blatnice, ten jejich lahodný alkohol pro se prostě hodí na všechny akce, na oslavu i svatby. Ovocné destiláty Žufánek by rozhodně neměly chybět ani u vás.