KONTAKT PRAHA

Medovnk Praha
prodej@med-medovka.cz
776 030 228 (12-19 h)
tel: 778 088 158 (7-20 hod)
Provozovatel e-shopu: IČ 08729824
Objednejte u nás s.r.o.

Servis - Služby

arr3Prodejna v centru městaVýdejní místo - partnerská prodejna Srdečně všechny zveme do parnerské prodejny podle Gusta obchod.... arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetíPodle Gusta Obchod Praha 1 Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha... arr3Na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Pálenky na oslavu » Žufánek
Žufánek na oslavu

Vybíráte dárek pro muže? Máme pro vás tip na dárek, který by i váš muž nejraději dostal k svátku, k narozeninám i pod vánoční stromeček. Přímo z palírny jich máme po celý rok velký výběr. Při nákupu na oslavu i párty přemýšlejte jako muž! Kvalitní tradiční pálenku si koupím jen tak pro sebe, jako dárek, pro radost, nebo pro tátu, pro kamaráda, pro přítele či obchodního partnera. Pálenka pro muže je také ihned k odběru i bez objednání předem. Prodáváme vše, co muži milují.  vaši rodinnou či firemní oslavu pro muže jen to nejlepší.

Tak už víte, co vzít na oslavu pro svého muže? Slivovica i Hruškovica mu bude chutnat, to je jisté. Řekněme si upřímně: ŽUSY s.r.o. - rodinný ovocný lihovar Žufánek, dobrý chlast, kořalka, pálenka a oslavenec, to k sobě patří. Pokud se chystáte k nákupu, zastavte se u nás. I na našem eshopu má tisíce fanoušků. V dnešní době neexistuje o moc sympatičtější jméno a značka než právě Martin Žufánek. Jenže proč právě ona? Pálenky z Boršic u Blatnice, ten jejich lahodný alkohol pro se prostě hodí na všechny akce, na oslavu i svatby. Ovocné destiláty Žufánek by rozhodně neměly chybět ani u vás.