KONTAKT PRAHA

Medovnk Praha
prodej@med-medovka.cz
776 030 228 (12-19 h)
tel: 778 088 158 (7-20 hod)
Provozovatel e-shopu: IČ 08729824
Objednejte u nás s.r.o.

Servis - Služby

arr3Prodejna v centru městaVýdejní místo - partnerská prodejna Srdečně všechny zveme do parnerské prodejny podle Gusta obchod.... arr3Výdejna Praha 1 - osobní převzetíPodle Gusta Obchod Praha 1 Národní číslo 9 - výdejní místo - Otevřeno Prodejna s výdejnou Praha... arr3Na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárekJednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek Doručení dárků na druhou adresu.... arr3AlergenyUvádíme Vám povinné údaje o alegenech před nákupem v obchodě. OBJEDNÁVKA-Klasických medovníků ...

DNES V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro vás: 689 Kč
Cena pro vás: 599 Kč

Na jinou adresu Praha - i dort jako překvapení nebo dárek

Jednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze - dorty jako dárek

Doručení dárků na druhou adresu. Darujte dárek - my ho obdarovanému doručíme za vás. Co při objednávce potřebujeme?

1, Klasická objednávka přes eshop.

Vy jste kupující - vaše jméno, přijmení, vyplníte svůj vlastní email + svůj vlastní telefon

v případě firmy IČ,

b, dole  do poznámky objednávky nám napíšete:

Jméno obdarovaného, jeho adresu domů, do kanceláře, přechovčetně PSČ kam jedeme

jeho mobilní telefon!!!! + požadovaný den a čas doručení = předání dárku!

2,

My vám po ověření vystavíme doklad a odešleme na váš email. Po zaplacení  - připsání částky na náš účet potvrdíme přijetí a pak už je vše jen na nás.

3, 

Dárek předáme obdarovanému - jako překvapení!!

4,

Z naší administrace eshopu obdržíte doklad, účtenku + FIK s potvrzením o vyřízení, popřípadě fakturu daňový doklad

Ceník za standardní doručování po Praze = 130 Kč na PSČ Praha. 

Ostatní části Horní Běchovice, Letňany, Čakovice, Kbely, Vinoř, Zličín, Modřany, Kamýk, Lhotka, Hodkovičky, Lužiny, Stodůlky, Řeporyje, Nebušice, Lysolaje, Suchdol a další okraje a části v okolí Prahy pouze po dohodě a odsouhlasené ceně za dopravné předem

5,

Dárky se také mohou vyzvednout zdarma na prodejně v centru Prahy (jakákoliv třetí osoba)

6,

V případě, že si neumíte vybrat, pošlete všechny námi požadované údaje na náš email, my se o vše postaráme. Postup bude stejný. Objednávky pouze po telefonu nepřijímáme.

To si rozhodně taky nenech ujít a raději si zajisti doručení dárku pěkně včas. Last minute tady nefunguje, nejsme ani Taxi, ani rohlík, ani košík. Expres jako dáme jídlo zatím neumíme. My jen umíme doručit dárek na domluvené místo, v předem domluvený čas. Předem vybraný a hezky zabalený dárek předáme následně oslavenci. Ten je v našem případě obdarovaný. Ten, kdo mu ho poslal je jeho dárce. Ten je náš fakturační případ darující, takže vše platící. Ten nám penízky posílá na náš účet vždy předem, s přesně odsouhlasenou částkou za dárkové zboží a dopravné. Jak to funguje, jak objednávat najdete také zde, v našich novinkách.

Máme velmi jednoduchá pravidla a podmínky dopravy po Praze

Jednou z hlavních výhod je ta, že se nemusíte ani hnout z bytu, nebo od přísného šéfa v kanceláři, u nás ušetříte čas a peníze a ještě uděláte radost někomu, koho máte rádi. Upozornění před nákupem na dálku. Rozvoz Praha zdarma, stačí si objednat nad 1800 korun bez DPH, dopravné pak je zadarmo, ceník rozvoz po Praze platí pro adresy s PSČ hlavní město. Všechny námi nabízené dorty jsou přímo z pekárny dortů, každý dort nese jeho vlastní označení a logo výrobce, je balen do jejich vlastní originál krabičky, podle velikosti a možností výrobců, kterou prodávají nemůže ovlivnit

Medové dorty rozvážíme prostřednictvím našich vlastních školených kurýrů, standardně po celé Praze. Doručení na druhou adresu Praha obdarované osobě:

během pracovní dne + za příplatek také v sobotu

do: všech nemocnic, do úřadů, do škol, do státní organizace, do kanceláří, do instituce, jako překvapení! Doručení dárku na druhou soukromou i firemní adresu, po Praze. V případě zájmu můžeme přidat od domluvě:

dekorace, dárkové zabalení, přidáme přání podle vašeho přání a pokynů!

Deset jednoduchých rad jak to u nás funguje! Tento souhr informací ocení ti, kdo chtějí ušetřit peníze a čas, očekávají servis a službu, chtějí se u nás vyhnout stresu, udělat prostě někomu radost.

Malé i velké dorty si stačí pohodlně vybrat na našich webových stránkách, pak zvolíte způsob dopravy: Rozvoz dárků Praha- na jinou adresu a způsob platby je Předem na účet + náklady doručení na druhou adresu Vám dopočítáme podle adresy, kam skutečně pojedeme. Pak obdržíte fakturu doklad a je to! Další už je vše na nás!

Vy jste objednávající = Vy jste plátce! Do poznámky objednávky nám uvedete jméno obdarovaného, adresu, telefon na přebírajícího = ona (on nic netušící) tím pádem bude překvapený přebírající. Náš obchod dort připraví jako dárek na expedici = jsme prodávající. Náš kurýr je v této roli spolehlivý předávající. V případě, že se se Vám bude naše služba a servis líbít, jste náš spokojený zákazník . My se na vás nebudeme zlobit, když nás doporučíte dál svým známým, kamarádům. Jste náš vzorný doporučující zákazník a My si toho opravdu vážíme.

A kdo by to nezvádl sám, vše provedeme za vás. Pak nám stačí vše poslat na email prodej@med-modovka.cz , vše důležité napsat a my vše zařídíme za Vás. Alkohol, nealko, dárky, káva, dorty a medovníky do domu, výhodné ceny přímo z výroby až na stůl vašim blízkým. Dárky na párty musí bavit, nudy si užijete na rodinných oslavách.

Narozeninová oslava je nezbytnou součástí každé života, pro Pražáky to platí dvojnásob.

A těm je na našem eshopu hej, ti nikam nezablouděj! Jsme kousek od Václavského václaváku, tak jestli se chceš s nákupem tahat, můžeš. Ale naše služba rozvoz startuje už od jedné tisícovky a vše se doručí až na místo! Pokud se jde pařit, prodejna je plná alkoholu, je tady víno, sudová vína, portské, šumivé Prosecco, whisky, rum, brandy, koňak, gin, slivovice, vodka, prostě všechny dobré lihoviny & destiláty na jednom místě. Stačí naklikat a my jedeme tam, kde se dobře paří

Tato služba se u nás tedy platí předem - na účet, převodem a včas tak, aby se dalo vše z naší strany stihnout!

Dárek na každou správnou oslavu kup u nás, máme vše pro párty a oslavu. V nabídce e-shopu Medovník Praha naleznete tisíce dárků, proto si u nás celý rok vybere každý! Zakládáme si na kvalitě a spolehlivém doručení! U objednávek nad 1 800 Kč doprava zdarma. Máme tu dárek pro dědu, dárek pro manžela, dárek pro kamaráda, dárek pro bratra, sladké dárky, pro babičku, medové dárky pro manželku, medovník pro kamarádku, dobré pité pro sestru, jak jsem psal, vždy rádi něco dobrého přivezeme všem zpovykaným Pražákům až na požadované místo. Ano a až v Praze nebudou zácpy, kolony, uzavírky, nekonečné objíždky - tak nám všem tady v té Praze bude JEŠTĚ LÍP!

Provozovatelem e-shopu je firma Objednejte u nás s.r.o. IČ: 08729824